کد خبر:5375
پ
۱۴۰۰۱۲۲۲۰۹۵۳۲۶۳۵۲۴۹۵۸۷۳۴

ایران درباره تداوم اقدامات وحشیانه و تروریستی اشغالگران در قدس اشغالی هشدار داد

سخنگوی وزارت امور خارجه به تعرض صهیونیست‌ها در ماه مبارک رمضان به اماکن مقدس فلسطین و یورش به روزه‌داران و نمازگزاران در مسجدالاقصی واکنش نشان داد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه تعرض بی‌شرمانه صهیونیستها در ماه مبارک رمضان به اماکن مقدس فلسطین و ..

سخنگوی وزارت امور خارجه به تعرض صهیونیست‌ها در ماه مبارک رمضان به اماکن مقدس فلسطین و یورش به روزه‌داران و نمازگزاران در مسجدالاقصی واکنش نشان داد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه تعرض بی‌شرمانه صهیونیستها در ماه مبارک رمضان به اماکن مقدس فلسطین و یورش به روزه‌داران و نمازگزاران در مسجدالاقصی را قویا محکوم و نسبت به تداوم اقدامات وحشیانه و تروریستی اشغالگران در قدس و فلسطین اشغالی هشدار داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به ضرب و جرح نمازگزاران فلسطینی به دست نظامیان اشغالگر اظهار داشت، جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین حاکی از ضعف روزافزون این رژیم اشغالگر می‌باشد که برای سرپوش گذاشتن بر آن، توان پوشالی خود را در برابر عده‌ای نمازگزار بی‌دفاع را به نمایش می‌گذارد.

خطیب زاده افزود، این جنایات که نقض آشکار حقوق بین الملل و حقوق بشر است، بیش از پیش نشان می‌دهد که خیانت برخی سران کشورهای اسلامی در عادی‌سازی روابط با رژیم‌ جعلی صهیونیستی، به عادی سازی رفتارهای این رژیم ذاتا خون‌ریز و بحران آفرین نمی انجامد، بلکه بر عکس، اقدامات ددمنشانه این رژیم در قبال فلسطینیان به دلیل پشت کردن برخی سران کشورهای اسلامی و عربی به آرمان فلسطین افزایش یافته، تا حدی که شاهد خشونت افسار گسیخته این رژیم آپارتاید و نژادپرست هستیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن دعوت از دولتها و سازمان‌های بین المللی به حمایت از مردم فلسطین و جلوگیری از تداوم جنایات صهیونیستها در فلسطین، خواستار تحرک مردمی و ملت های مسلمان در حمایت از مسجد الاقصی شد.

خطیب زاده در پایان، پیامد اقدامات صهیونیست‌ها درقدس و فلسطین را متوجه این رژیم و حامیان منطقه‌ای و بین المللی آن دانست و خواستار واکنش صریح و فوری سازمان همکاری اسلامی و کشورهای مسلمان در حمایت از مسجد الاقصی شد.

یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی/ ۱۵۲ فلسطینی زخمی شدند+ فیلم و عکسهشدار مقاومت فلسطین به صهیونیست‌ها درباره انفجار اوضاع در سراسر اراضی اشغالیالازهر:کشتار فلسطینی‌ها لکه ننگی بر پیشیانی جامعه جهانی و بیانگر توحش صهیونیست‌هاستزخمی شدن ۴۲ فلسطینی در درگیری‌های نابلس

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران