کد خبر:5447
پ
۱۴۰۰۰۶۲۸۱۰۰۶۳۲۸۸۴۲۳۶۱۸۳۶۴

ایران هتک حرمت قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان آتش‌زدن کلام الله مجید در یکی از شهرهای سوئد را به‌شدت محکوم کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به هتک حرمت قرآن کریم در یکی از شهرهای سوئد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران آتش‌زدن کلام الله ..

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان آتش‌زدن کلام الله مجید در یکی از شهرهای سوئد را به‌شدت محکوم کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به هتک حرمت قرآن کریم در یکی از شهرهای سوئد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران آتش‌زدن کلام الله مجید در شهر لینکوپینگ سوئد توسط یک عنصر نژادپرست و افراطی دانمارکی را که به‌بهانه آزادی بیان تحت حمایت پلیس این کشور صورت گرفت شدیداً محکوم می‌کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه تکرار عمدی این اقدام هتاکانه در ماه مبارک رمضان را عامل جریحه‌دار شدن احساسات مسلمانان در سوئد و در سراسر جهان دانست و افزود: این اقدام موهن مصداق بارز نفرت‌پراکنی و مغایر با آزادی بیان است و می‌بایست توسط تمامی معتقدان به همزیستی و گفتگوی بین ادیان محکوم شود.

خطیب‌زاده تأکید کرد: ضمن پاسخگو دانستن دولت سوئد، مترصد واکنش فوری، شدید و صریح این کشور در برخورد با عوامل این اقدام توهین‌آمیز و انجام اقدامات روشن و عملی جهت پیشگیری از تکرار چنین اقداماتی هستیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان افزود: اقدام فرد هتاک و طرفداران او بیش‌از پیش اتحاد مسلمین و کشورهای اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام را ضروری می‌سازد.

بالاگرفتن اعتراضات به هتک حرمت قرآن مجید در سوئد

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران