کد خبر:3162
پ
۱۴۰۰۱۱۲۲۱۲۴۱۲۳۷۰۹۲۴۷۳۶۳۴۴

بازتاب مراسم گرامی‌داشت پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

ایران امروز جمعه شاهد مراسم‌های باشکوه و حضور میلیونی مردم این کشور برای گرامی‌داشت چهل و سومین پیروزی انقلاب اسلامی بود. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، این خبر را خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) روی خروجی خود قرار داده و به نقل از خبرنگار خود در تهران گزارش داد: هزاران شهر و..

ایران امروز جمعه شاهد مراسم‌های باشکوه و حضور میلیونی مردم این کشور برای گرامی‌داشت چهل و سومین پیروزی انقلاب اسلامی بود.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، این خبر را خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) روی خروجی خود قرار داده و به نقل از خبرنگار خود در تهران گزارش داد: هزاران شهر و بخش و روستا در ایران شاهد حضور پرشکوه مردم در خیابان‌ها بودند در حالی که در تهران پایتخت از ۱۲ محور موج جمعیت به سوی میدان آزادی به حرکت در آمده‌اند.

به نوشته این رسانه سوری، ۲۰۰ خبرنگار و عکاس خارجی و ۶۳۰۰ خبرنگار و عکاس ایرانی پوشش این مراسم را عهده دار هستند.

شبکه تلویزیونی المیادین نیز با قطع برنامه‌های خود به پوشش خبری راهپیمایی ۲۲ بهمن پرداخت و تصاویری از این راهپیمایی را به صورت زنده پخش کرد. این شبکه همچنین سخنان آیت الله ابراهیم رئیسی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز (۲۲ بهمن ۱۴۰۰) تهران را پخش کرد.

در حال تکمیل …

فدراسیون صنعت نفت ایران