کد خبر:7964
پ
۱۴۰۰۱۰۲۲۲۰۰۱۲۳۸۰۹۲۴۵۲۳۴۱۴

باقری فردا به قطر می‌رود

علی باقری، مذاکره کننده ارشد هسته ‌ای ایران به منظور مذاکرات مجدد رفع تحریم‌ها علیه ایران به قطر سفر خواهد کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری تسنیم؛ یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه در این باره به تسنیم گفت که “علی باقری کنی”، سه‌شنبه ۷ تیر به قطر خواهد رفت.
گزارش‌های رسانه..

علی باقری، مذاکره کننده ارشد هسته ‌ای ایران به منظور مذاکرات مجدد رفع تحریم‌ها علیه ایران به قطر سفر خواهد کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری تسنیم؛ یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه در این باره به تسنیم گفت که "علی باقری کنی"، سه‌شنبه ۷ تیر به قطر خواهد رفت.

گزارش‌های رسانه‌ای همچنین حاکی از این است که "رابرت مالی"، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز دوشنبه وارد شهر دوحه می‌شود و با وزیر خارجه کشور قطر دیدار خواهد کرد.

مذاکرات لغو تحریم‌ها علیه ایران در وین از سه ماه پیش به دلیل زیاده‌خواهی‌های واشنگتن و عدم تصمیم‌گیری سیاسی آمریکا مبنی بر انتفاع اقتصادی ایران از برجام متوقف شده بود.

اوایل هفته حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و جوزپ بورل، مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا در خبری مشترک اعلام کرده بودند که به زودی و طی هفته اخیر مذاکرات مجدد رفع تحریم‌ها علیه ایران در کشوری در حاشیه خلیج فارس برگزار خواهد شد.

رابرت مالی امروز به قطر می‌رودخطیب‌زاده: مذاکرات رفع تحریم‌ها در روزهای آینده انجام می‌شود/ درخواست رسمی ایران برای عضویت در «بریکس»/ خداحافظی آقای سخنگو

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران