کد خبر:4693
پ
۱۴۰۱۰۱۰۵۱۷۴۰۵۷۵۹۵۲۵۰۳۶۸۰۴

برگزاری جشن نوروز در دبیرخانه سازمان همکاری شانگهای

جشن نوروز با حضور دیپلمات‌های کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای، روز جمعه پنجم فروردین ۱۴۰۱ در دبیرخانه این سازمان در پکن برگزار شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، محمدکشاورززاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین روز جمعه در پیامی توئیتری با اشاره به برگزاری جشن نوروز در د..

جشن نوروز با حضور دیپلمات‌های کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای، روز جمعه پنجم فروردین ۱۴۰۱ در دبیرخانه این سازمان در پکن برگزار شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، محمدکشاورززاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین روز جمعه در پیامی توئیتری با اشاره به برگزاری جشن نوروز در دبیرخانه سازمان همکاری شانگهای در پکن، تأکید کرد نوروز بعنوان میراثی جهانی که توسط میلیون ها نفر جشن گرفته می‌شود در گستره کشورهای عضو سازمان با اقبال عمومی مواجه است.

سفیر کشورمان در چین، در توئیتر نوشت: امروز جشن نوروز با شرکت اعضای سازمان همکاری شانگهای در دبیرخانه سازمان در پکن برگزار شد. نوروز بعنوان میراثی جهانی که توسط میلیون ها نفر جشن گرفته می‌شود در گستره کشورهای عضو سازمان با اقبال عمومی مواجه است.اجرای موسیقی سنتی و غذای ایرانی مورد استقبال و تحسین حضار قرار گرفت.

نمایش جشن نوروز و فرش ایرانی در گوانجو چین + تصاویربرگزاری جشن نوروز در سفارت ایران در تاجیکستان+تصاویر

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران