کد خبر:3126
پ
۱۴۰۰۱۱۲۱۱۰۴۲۴۶۲۷۶۲۴۷۲۹۰۱۴

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،‌ جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب..

جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،‌ جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران حماسه یک ملت در شکستن غل و زنجیر بردگی ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی بود. انقلابی که آرزوی هزاران ساله ایرانی را تحقق بخشید و او را از اهانت ملک طلق شاهان بودن پیراسته ساخت. انقلابی که به وی حریت و شرافت تعیین سرنوشت بخشید. انقلابی که ایرانی را با شرافت تمدن از اهانت توحش آزاد کرد.

انقلابی که نه تنها آرزوهای قرون ایران را دست یافتنی کرد بلکه خانه امید همه انسان های ستمدیده جهان اسلام و فراتر از آن شده است. انقلابی که به همه انسان های ناامید از تغییر بذر امید و توانستن بخشید. انقلابی که انفجار نور بود و شکننده برج های بلند استبداد و استکبار و استعمار. انقلابی که دایره حیاتش رو به گسترش است و موازات آن دایره مرگ ستم در جهان تنگ تر می شود. انقلابی که ابر قدرت ها را به خاک مذلت نشانده و شکستن استخوان هایشان هر روز شنیدنی تر می شود.

طوبی ایران و ایرانی را که به اعتراف شخصیت های و متفکرین جهانی، با انقلاب اسلامی و تاسیس نظامی مبتنی بر اراده ملی و اسلامی خود، آغازگر تغییر در نظم جهانی شده است. انقلابی که با حضور همیشگی و شاداب جامعه ایرانی تحت رهبری امامین انقلاب اسلامی، در عرصه های سیاسی،علمی،امنیتی، اجتماعی و … «توانستن» را عینیت بخشید و جایگاه ایران را به یک کشور مقتدر ارتقاء داده است. بی شک آینده از ایران و مقاومین است و در جهان آینده جایی برای مقهورین در نظر گرفته نشده است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

بهمن ۱۴۰۰

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران