کد خبر:8887
پ
۱۴۰۱۰۴۲۸۱۲۰۰۰۵۹۲۷۲۵۷۰۲۹۸۴

تأکید رئیسی بر ضرورت توسعه اقتصادی ایران در دیدار سفرای جدید کشورمان

رئیس‌جمهور سفیران را نمایندگان نظام اسلامی معرفی کرد که باید منافع و ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران را نمایندگی و تأمین کنند. – اخبار سیاسی – به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، جمعی از سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران روز شنبه پیش از عزیمت به محل مأموریت خود به حضور رئیس جمهور رسیدند و با وی دیدار و گف..

رئیس‌جمهور سفیران را نمایندگان نظام اسلامی معرفی کرد که باید منافع و ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران را نمایندگی و تأمین کنند.

– اخبار سیاسی –

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، جمعی از سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران روز شنبه پیش از عزیمت به محل مأموریت خود به حضور رئیس جمهور رسیدند و با وی دیدار و گفتگو کردند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در این دیدار سفیران را نمایندگان نظام اسلامی معرفی کرد که باید منافع و ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران را نمایندگی و تأمین کنند.

رئیس جمهور ضمن تأکید بر لزوم ارزیابی عملکرد سفرا بر اساس اهداف تعیین‌شده برای هر کشور از جمله میزان کمک به توسعه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران، توجه ویژه به امور ایرانیان خارج از کشور، رعایت و بسط ارزش‌های اسلامی و انقلابی در رفتار فردی و خانوادگی سفرا و مقابله با هرگونه روابط ناسالم اقتصادی در حوزه مأموریت، آنان را موظف به تلاش برای تحقق نهایی اهداف و سیاست‌های کشور دانست.

رئیسی برای سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران در کشورهای لهستان، گرجستان، سیرالئون، چک، لبنان، هند و همچنین نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک و نماینده دائم ایران نزد دفتر اروپایی ملل متحد در ژنو آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران