کد خبر:3633
پ
۱۴۰۰۰۹۲۲۲۳۲۵۳۷۸۲۲۴۲۶۷۵۸۴

تأکید شمخانی بر ضرورت پیروی از تدبیر رهبری برای جلوگیری از عهدشکنی مجدد غربی‌ها

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اعلام اینکه توانمندی صلح‌آمیز هسته‌ای ایران باید همچون شمشیر داموکلس بالای سر عهدشکنان باقی بماند، تأکید کرد که بهتر بود پس از خروج آمریکا از برجام در سال ۹۷، مطابق تدبیر رهبری مبنی بر استفاده از «تضمین ذاتی» عمل می‌شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزار..

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اعلام اینکه توانمندی صلح‌آمیز هسته‌ای ایران باید همچون شمشیر داموکلس بالای سر عهدشکنان باقی بماند، تأکید کرد که بهتر بود پس از خروج آمریکا از برجام در سال ۹۷، مطابق تدبیر رهبری مبنی بر استفاده از «تضمین ذاتی» عمل می‌شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی بر ضرورت پیروی به تدبیر مقام معظم رهبری و استفاده از توانمندی صلح‌آمیز هسته‌ای به عنوان یک «تضمین ذاتی» در برابر عهدشکنان تأکید کرد.

شمخانی در توئیتر نوشت: توانمندی صلح‌آمیز هسته‌ای #ایران باید چون شمشیر داموکلس همواره بر بالای سر عهدشکنان باقی بماند تا تضمینی واقعی برای اجرای تعهداتشان باشد. سال ۹۷ و پس از خروج #آمریکا از برجام، بهتر بود که مطابق تدبیر رهبری از این «تضمین ذاتی» بیشتر و تاثیرگذارتر استفاده می‌شد.

شمخانی: بدعهدی اثبات شده آمریکا مهمترین عامل تهدیدکننده هرگونه توافق استشمخانی: با آمریکای بدعهد و اروپای بی‌عمل هیچ‌گونه مذاکره فرابرجامی صورت نخواهد گرفت‌شمخانی: مذاکره با آمریکا در دستور کار هیئت مذاکره کننده ایران نیست

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران