کد خبر:5978
پ
۱۴۰۰۱۱۰۴۲۰۳۳۳۱۶۹۴۲۴۶۰۸۷۷۴

تبریک عید فطر وزیران خارجه چند کشور مسلمان به امیرعبداللهیان

وزیران خارجه چند کشور مسلمان، فرارسیدن عید سعید فطر را به حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه تبریک گفتند. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، وزرای امور خارجه سلطنت عمان، اردن هاشمی، تاجیکستان، ترکمنستان، قرقیزستان، جمهوری عراق، جمهوری آذربایجان، کویت، پاکستان و سرپرست وزارت خارجه افغانستا..

وزیران خارجه چند کشور مسلمان، فرارسیدن عید سعید فطر را به حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه تبریک گفتند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وزرای امور خارجه سلطنت عمان، اردن هاشمی، تاجیکستان، ترکمنستان، قرقیزستان، جمهوری عراق، جمهوری آذربایجان، کویت، پاکستان و سرپرست وزارت خارجه افغانستان و همچنین دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، عید سعید فطر را به امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشور تبریک گفتند و بهترین‌ها را برای ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران آرزو کردند.

امیرعبداللهیان نیز در پیام‌های ارسالی به همتایان خود در کشورهای اسلامی برگزاری عید فطر، به عنوان جشن انسانیت و روز نزول شادی و شکرانه یک ماه عبادت و بندگی را ترجمان پیوند دوستی و برادری و هم صدایی مسلمانان برای تحقق آرمان‌های دین مبین اسلام خواند.

وزیر امور خارجه ایران همچنین در پیام خود به وزرای امور خارجه کشورهای اسلامی، همگامی رهبران این کشورها در تقویت همبستگی مسلمانان و پیشرفت جوامع اسلامی را دارای نقشی موثر دانست.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران