کد خبر:3949
پ
۱۴۰۰۱۰۱۴۰۹۳۸۱۲۷۱۱۲۴۴۳۸۶۷۴

ترامپ: توافق وین تبعات زیادی برای اسرائیل به همراه دارد

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در واکنش به قرار گرفتن مذاکرات هسته‌ای در وین در مراحل پایانی و نتیجه بخش هشدار داد در صورت امضای این توافق و اجرایی شدن آن محو شدن اسرائیل حتمی خواهد بود. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم روزنامه عبری زبان معاریو در گزارشی در این رابطه ب..

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در واکنش به قرار گرفتن مذاکرات هسته‌ای در وین در مراحل پایانی و نتیجه بخش هشدار داد در صورت امضای این توافق و اجرایی شدن آن محو شدن اسرائیل حتمی خواهد بود.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم روزنامه عبری زبان معاریو در گزارشی در این رابطه به نقل از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا نوشت: توافق بین ایران و کشورهای غربی در وین تبعات زیادی را برای اسرائیل به همراه خواهد داشت و باعث خواهد شد تا محو اسرائیل تنها به زمان نیاز داشته باشد.

ترامپ که با شبکه MRC گفتگو می‌کرد، گفت: توافق به معنای پایان اسرائیل است، آنها (ایرانی‌ها) تلاش دارند تا توافقی بدتر از آن چه که در گذشته وجود داشت را به امضا برسانند.

رئیس جمهور اسبق آمریکا ضمن تکرار ادعاهای بی اساس خود در مورد تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای افزود: من مانع از اجرای توافقنامه‌ای شدم که به شدت بد و خطرناک بود، این توافق برای ما، اسرائیل و هر جای دیگری خطرناک بود.

ترامپ: پوتین رهبری باهوش است، رهبران کشور ما بسیار نادانندترامپ: مانند شکست خورده‌ها افغانستان را ترک کردیم

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران