کد خبر:3987
پ
۱۴۰۰۰۹۲۳۲۰۱۵۲۲۲۷۴۲۴۲۷۴۲۱۴

تلاش اسرائیل برای اختلال در ماموریت آژانس انرژی اتمی

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فردا شنبه به ایران می‌آید. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، بررسی و رایزنی درباره برخی موضوعات مربوط به پادمان‌ها در ایران دستورکار اصلی گروسی است. در همین حال رسانه‌ها و مقامات صهیونیستی تلاش زیادی دارند تا همچنان امورات آژ..

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فردا شنبه به ایران می‌آید.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، بررسی و رایزنی درباره برخی موضوعات مربوط به پادمان‌ها در ایران دستورکار اصلی گروسی است. در همین حال رسانه‌ها و مقامات صهیونیستی تلاش زیادی دارند تا همچنان امورات آژانس را با برنامه‌های سیاسی خود علیه ایران مختل کنند.

در همین راستا نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از سفر گروسی با ایران با او گفتگو کرده است!

رژیم صهیونیستی حتی حاضر نشد عضوی از NPT باشد و در خفا نیز کلاهکهای هسته‌ای متعددی را تولید کرد که بعدها توسط یکی از دانشمندان اتمی‌اش برای جهانیان افشا شد.

با این حال این رژیم با مساعدت آمریکا در طول ۲۰ سال گذشته همواره تلاش کرده ماموریت‌های آژانس را با برنامه‌های سیاسی و توطئه‌آمیز خود علیه ایران مختل و با طرح ادعاهای مختلف، آژانس را از اجرای اصولی کارهایش دور‌ کند.

فشار سنگین آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای اروپایی بارها آژانس را با چالش های جدی مواجه کرده است. حال سفر شنبه گروسی به ایران آزمون و فرصتی است که او می‌تواند آن را در راستای کمک به بازسازی اعتبار آژانس به خدمت بگیرد.

خطیب‌‌زاده: مذاکرات وین همچنان ادامه دارد/ خبرهای خوب جایگزین توافق خوب نمی‌شودمنبع ایرانی: توافق وین منوط به حل‌وفصل موضوعات باقی‌مانده استاحتمال سفر مدیرکل آژانس اتمی به تهران

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران