کد خبر:3801
پ
۱۴۰۰۱۲۰۵۱۲۱۱۳۴۳۷۹۲۴۸۴۷۳۳۴

تماس تلفنی امیرعبداللهیان با سفیر ایران در لهستان

امیرعبداللهیان در تماس تلفنی با حسین غریبی سفیر کشورمان در لهستان، آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین را که به لهستان رسیده‌اند، جویا شد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان در تماس تلفنی با حسین غریبی سفیر کشورمان در لهستان، آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین را که به لهس..

امیرعبداللهیان در تماس تلفنی با حسین غریبی سفیر کشورمان در لهستان، آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین را که به لهستان رسیده‌اند، جویا شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان در تماس تلفنی با حسین غریبی سفیر کشورمان در لهستان، آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین را که به لهستان رسیده اند جویا شد.

وی ضمن تقدید از اقدامات بعمل آمده، از سفیر کشورمان خواست که همه گونه امکان استقرار در مکان مناسب و رسیدگی های لازم دیگر ، مایحتاج مورد نیاز از جمله های غذایی و بهداشتی در اختیار اتباع کشورمان قرار گیرد.

سفیر کشورمان نیز در این تماس با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ایرانیان تاکید کرد اقدامات لازم برای اسکان و تامین دیگر مایحتاج ایرانیان انجام شده و انتقال هوایی ایرانیان از ورشو به تهران در حال انجام است. وی در عین حال اشاره نمود بدلیل صف طولانی مرزی ، ورود به لهستان با کندی انجام می شود.

ابومرزوق: بحران اوکراین نشان داد دوره آمریکا به پایان رسیده استواکنش وزیر خارجه عراق به بحران اوکراینسردرگمی مواضع رژیم صهیونیستی در بحران اوکراینیادداشت| معانی ضمنی تنش روسیه و اوکراین؛ چرایی حساسیت مسکو به اوکراین

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران