کد خبر:4281
پ
۱۳۹۴۰۷۲۷۰۹۵۴۲۳۷۲۰۶۳۲۶۸۹۴

توصیه کارشناسان صهیونیست؛ تهدید ایران را جدی بگیرید

در حالی که رسانه‌های صهیونیست نسبت به جدی‌بودن تهدیدهای ایران تأکید دارند رئیس سابق سرویس اطلاعات نظامی این رژیم از مسئولین اسرائیلی خواست تهدیدهای ایران را به‌دقت مدنظر قرار بدهند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه عبری‌زبان هاآرتص شامگاه شنبه در تارنمای خود با اشا..

در حالی که رسانه‌های صهیونیست نسبت به جدی‌بودن تهدیدهای ایران تأکید دارند رئیس سابق سرویس اطلاعات نظامی این رژیم از مسئولین اسرائیلی خواست تهدیدهای ایران را به‌دقت مدنظر قرار بدهند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه عبری‌زبان هاآرتص شامگاه شنبه در تارنمای خود با اشاره به آماده‌باش نظامیان صهیونیست اظهار کرد: دیروز بعد از بازگشت آویو کوخاوی رئیس ستاد ارتش از سفر بحرین، تهدیدهای اعلام‌شده توسط ایران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

به‌نوشته این رسانه عبری‌زبان، در این جلسه مقرر شد سطح آماده‌باش ارتش اسرائیل در مرزهای شمالی (فلسطین اشغالی) افزایش یابد و یگان‌های اطلاعاتی و پدافند هوایی در درجه بالاتری از آماده‌باش قرار بگیرند.

در این بین رسانه‌های عبری‌زبان به‌نقل از عاموس یادلین رئیس اسبق سرویس اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل هم خبر دادند باید تهدید ایران در رابطه با واکنش به این تهاجم را جدی گرفت.

یسرائیل هیوم هم در گزارشی در این رابطه فاش کرد، ساختار نظامی و امنیتی اسرائیل خود را برای مجموعه‌ای از سناریوهای مربوط به نوع واکنش ایران آماده می‌کند و از شلیک موشک به شمال (فلسطین اشغالی) گرفته تا تهاجم در طول مرزها و ارسال هواپیماهای بدون سرنشین را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده است.

به‌نوشته این رسانه عبری‌زبان واکنش سپاه پاسداران به شهادت دو عضو خود و رسانه‌ای کردن این تهدید و تأکید بر این امر که اسرائیل بهای این جنایت خود را خواهد پرداخت به‌شدت با دفعات قبل متفاوت است.

ارتش صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی به حالت آماده‌باش در آمد

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران