کد خبر:4830
پ
۱۳۹۳۰۴۲۰۱۶۳۶۰۰۱۴۱۳۱۸۲۹۴۴

جدایی یک عضو دیگر تیم ویژه کاخ سفید در امور ایران از دولت بایدن

به دنبال انتقادات فزاینده از موضع دولت آمریکا در خصوص مذاکرات برجام سفیر اسبق آمریکا در تل آویو، تیم ویژه کاخ سفید درباره ایران را پس از هفت ماه فعالیت ترک کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هاآرتص، به دنبال انتقادات فزاینده از موضع دولت آمریکا در خصوص مذاکرات ..

به دنبال انتقادات فزاینده از موضع دولت آمریکا در خصوص مذاکرات برجام سفیر اسبق آمریکا در تل آویو، تیم ویژه کاخ سفید درباره ایران را پس از هفت ماه فعالیت ترک کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هاآرتص، به دنبال انتقادات فزاینده از موضع دولت آمریکا در خصوص مذاکرات هسته‌ای با ایران «دان شاپیرو» سفیر اسبق آمریکا در تل آویو، تیم ویژه کاخ سفید درباره ایران را پس از هفت ماه فعالیت ترک کرد.

شاپیرو قرار است به عنوان مشاور و محقق در اندیشکده «شورای آتلانتیک» با تمرکز بر امور خاورمیانه مشغول به کار شود.

هاآرتص نوشت وی که در دولت بایدن به عنوان «نجواکننده اسرائیل» شناخته می‌شود و درک عمیقی از روابط نزدیک آمریکا و اسرائیل دارد، یکی از جدیدترین افراد بلندپایه‌ای است که تیم رابرت مالی فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران را ترک می‌کند.

نفیو طراح تحریم‌های هوشمند و معاون رابرت مالی به همراه دو نفر دیگر از مذاکره کنندگان اصلی آمریکا هم ئو ماه پیش تیم دولت بایدن در مذاکرات وین را ترک کردند.

ریچارد نفیو، معمار تحریم‌های ایران از وزارت خارجه آمریکا جدا شد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران