کد خبر:7542
پ
۱۴۰۱۰۳۲۵۰۹۰۹۰۴۹۹۶۲۵۵۲۸۲۵۴

حکیم خواستار همکاری نهادهای دینی و دولتی در راستای تسهیل سفر به عتبات شد

«سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با «محمد کاظم آل صادق»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق خواستار همکاری نهادهای دینی و دولتی در راستای تسهیل سفر به عتبات شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق میزبان «محمد کاظم آل ..

«سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با «محمد کاظم آل صادق»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق خواستار همکاری نهادهای دینی و دولتی در راستای تسهیل سفر به عتبات شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق میزبان «محمد کاظم آل صادق»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق بود.

در این دیدار که در دفتر جریان حکمت ملی عراق در بغداد برگزار شد، دو طرف آخرین تحولات اوضاع سیاسی عراق و منطقه و راه‌های توسعه روابط دوجانبه بین تهران و بغداد را بررسی کردند.

بر اساس گزارش دفتر رسانه‌ای جریان حکمت ملی عراق، حکیم در این دیدار تاکید کرد که ثبات عراق به نفع منطقه و ثبات آن است و این مرحله نیازمند کنترل از سوی همگان است و باید تعادل به عنوان پایه اساسی تحقق ثبات محقق شود.

وی همچنین به نقش فتوای جهاد کفایی مرجعیت عالی دینی در پاسخ به تروریسم و پیروزی در برابر آن اشاره کرد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پایان خواستار همکاری بین نهادهای دینی و دولتی برای تسهیل مشارکت زائران از کشورهای مختلف اسلامی در زیارت عاشورا و اربعین امام حسین علیه السلام و اتخاذ اقدامات مورد نیاز آن شد.

حکیم: فتوای جهاد کفایی عامل وحدت عراق و پیروزی بر تروریسم بود

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران