کد خبر:5449
پ
۱۴۰۰۱۲۱۸۰۸۵۴۴۷۳۸۲۴۹۳۳۵۵۴

خطیب‌زاده: قساوت‌های تازه رژیم صهیونیستی در ماه مبارک رمضان را محکوم می‌کنیم

سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی و هتک حرمت مسجدالاقصی در پیامی توئیتری جنایات این رژیم را محکوم کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،‌ سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه ایران با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر حملات اخیر رژیم صه..

سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی و هتک حرمت مسجدالاقصی در پیامی توئیتری جنایات این رژیم را محکوم کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،‌ سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه ایران با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

خطیب‌زاده نوشت:‌ قساوت‌های تازه رژیم اسرائیل در ماه مبارک رمضان مایه خشم عمیق است. ما هتک حرمت مسجد الاقصی را قویاً محکوم می‌کنیم.

وی افزود: این یادآور آن است که عادی‌سازی روابط با رژیم آپارتاید اسرائیل تنها سرکوبگران صهیونیست را به تشدید خشونت‌ورزی‌ تشویق می‌کند. مسلمانان باید یکپارچه و با اتحاد در حمایت از آرمان فلسطین بایستند.

مجمع جهانی بیداری اسلامی هتک حرمت مسجدالاقصی را محکوم کردفراخوان مجدد صهیونیست‌ها برای تعرض به مسجدالاقصی/ حماس: دست مقاومت روی ماشه استبیانیه حزب‌الله در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در مسجدالاقصی«جبهه عمل اسلامی» لبنان یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را محکوم کرد

انتهای پیام/؛

فدراسیون صنعت نفت ایران