کد خبر:1946
پ
۱۴۰۰۰۳۲۰۱۲۵۵۵۸۲۴۳۲۲۹۴۵۵۸۴

خطیب زاده: برخی طرف‌های خارجی در صدد دامن زدن به ناآرامی‌ها در قزاقستان هستند

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تأکید بر اینکه تحولات جاری در قزاقستان یک موضوع داخلی است، هشدار داد که برخی طرف‌های خارجی با سوء استفاده از شرایط، در صدد دامن زدن به ناآرامی ها و ایجاد بی ثباتی دراین کشور هستند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وز..

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تأکید بر اینکه تحولات جاری در قزاقستان یک موضوع داخلی است، هشدار داد که برخی طرف‌های خارجی با سوء استفاده از شرایط، در صدد دامن زدن به ناآرامی ها و ایجاد بی ثباتی دراین کشور هستند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امورخارجه پنج‌شنبه شب در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت تحولات در قزاقستان اظهار داشت: همانطور که پیشتر هم تاکید شد ثبات و امنیت در قزاقستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لذا امیدواریم روند بازگشت آرامش به آن کشور هرچه بیشتر تسریع گردد.

خطیب زاده افزود: روشن است تحولات جاری در قزاقستان یک موضوع داخلی است اما برخی طرف‌های خارجی با سوء استفاده از شرایط، در صدد دامن زدن به ناآرامی ها و ایجاد بی ثباتی دراین کشور هستند.

سخنگوی وزارت خارجه در پایان ابراز اطمینان نمود که دولت و ملت فهیم کشور دوست، برادر و همسایه ما با اتحاد داخلی پاسخ مناسب را به تلاش های بدخواهان خارجی خواهند داد.

واکنش ایران به تحولات قزاقستانآخرین اخبار از وضعیت قزاقستان؛ اعزام نخستین گروه حافظین صلح از روسیهاعزام نیروهایی حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی به قزاقستانتوکایف از سازمان پیمان امنیت جمعی کمک خواست/ اقامتگاه رئیس‌جمهور قزاقستان به آتش کشیده شدتوقف فعالیت‌ فرودگاه‌های آلماتی و آکتائو در پی تشدید ناآرامی‌ها در قزاقستانتصرف ساختمان ریاست‌جمهوری قزاقستان/اعلام وضعیت نظامی در "نورسلطان"

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران