کد خبر:4661
پ
۱۴۰۱۰۱۰۴۱۸۴۱۵۵۷۳۱۲۵۰۳۴۳۸۴

دیدار امیرعبداللهیان با رهبران گروه‌های فلسطینی در بیروت

وزیر امور خارجه کشورمان امروز در بیروت با تنی چند از رهبران گروه‌های فلسطینی دیدار کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در بیروت به سر می‌برد، بعدازظهر پنج‌‌شنبه با شخصیت‌ها و رهبران گروه‌های فلسطینی دیدار کرد.
وز..

وزیر امور خارجه کشورمان امروز در بیروت با تنی چند از رهبران گروه‌های فلسطینی دیدار کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در بیروت به سر می‌برد، بعدازظهر پنج‌‌شنبه با شخصیت‌ها و رهبران گروه‌های فلسطینی دیدار کرد.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز،، پنجشنبه، به منظور ملاقات و رایزنی با مقامات لبنانی و چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی این کشور و همچنین دیدار با شخصیت‌ها و رهبران گروه‌های فلسطینی وارد بیروت پایتخت لبنان شد.

امیرعبداللهیان در بدو ورود، در فرودگاه بین المللی بیروت مورد استقبال مقامات وزارت امور خارجه و مجلس نمایندگان لبنان قرار گرفت. وی سپس طی یک کنفرانس مطبوعاتی، در مورد اهداف این سفر به سوال خبرنگاران پاسخ گفت.

تاکید امیرعبداللهیان بر ادامه حمایت ایران از سوریه در دیدار با «اسد»امیرعبداللهیان در دمشق: تقویت روابط اقتصادی با سوریه در صدر اولویت ماستخطیب‌زاده: فلسطین اولویت اصلی جهان اسلام بوده و خواهد بود

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران