کد خبر:4695
پ
۱۴۰۱۰۱۰۵۱۳۱۹۴۴۸۸۶۲۵۰۳۶۲۶۴

دیدار امیرعبداللهیان با سید حسن نصرالله در بیروت

وزیر خارجه کشورمان که در بیروت به سر می‌برد با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه و لبنان رایزنی کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان و هیئت همراه او دید..

وزیر خارجه کشورمان که در بیروت به سر می‌برد با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه و لبنان رایزنی کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان و هیئت همراه او دیدار کرد.

در جریان این دیدار که «محمد جلال فیروز نیا »سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت هم حضور داشت، آخرین تحوات سیاسی لبنان و منطقه مورد رایزنی قرار گرفت.

دیدار امیرعبداللهیان با نخست‌وزیر، رئیس پارلمان و وزیر خارجه لبنانامیرعبداللهیان: در صورت واقع‌بینی طرف آمریکایی، توافق در کوتاه‌مدت دست‌یافتنی استدیدار امیرعبداللهیان با رهبران گروه‌های فلسطینی در بیروت

یادآور می‌شود که حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر روز پنج‌شنبه در بیروت با نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان دیدار و پیرامون موضوعات روابط دو جانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.

وی پس از دیدار با رئیس مجلس نمایندگان لبنان، با عبدالله بوحبیب وزیر امور خارجه لبنان نیز دیدار کرد.

امیرعبداللهیان در ادامه با نجیب میقاتی نخست‌وزیر لبنان نیز دیدار کرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران