کد خبر:3765
پ
۱۴۰۰۱۲۰۷۱۱۴۲۵۰۳۴۲۴۸۶۴۴۶۴

دیدار سفیر ایران با رئیس کنفدراسیون کارفرمایان جمهوری آذربایجان

سفیر ایران در جمهوری آذربایجان با رئیس کنفدراسیون کارفرمایان این کشور دیدار و در خصوص مناسبات بازرگانی و تجاری گفت‌وگو کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سیدعباس موسوی سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان بعد از ظهر جمعه با محمد موسی یف رئیس کنفدراسیون کارفرمایان جمهوری آذر..

سفیر ایران در جمهوری آذربایجان با رئیس کنفدراسیون کارفرمایان این کشور دیدار و در خصوص مناسبات بازرگانی و تجاری گفت‌وگو کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سیدعباس موسوی سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان بعد از ظهر جمعه با محمد موسی یف رئیس کنفدراسیون کارفرمایان جمهوری آذربایجان دیدار و در خصوص آخرین تحولات مناسبات تجاری و بازرگانی دو کشور بویژه رفع برخی موانع موجود گفتگو و تبادل نظر کرد.

تبادل هیئت های تجاری از بخش های خصوصی دو کشور، برگزاری نمایشگاه‌های تجاری، تبادلات بانکی، لزوم جهش در تبادلات تجاری و سایر مسائل مورد علاقه، محورهای اصلی گفتگو در این دیدار بود.

سفر هیئتی از کشتی رانی ایران به جمهوری آذربایجان

همچنین هیئتی از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور بازدید از کارخانه کشتی سازی باکو و رایزنی برای توسعه همکاریهای حمل و نقل دریایی و بندری دو کشور به جمهوری آذربایجان سفر کرد.

این هیئت در سفر خود علاوه بر کارخانه کشتی سازی، از بنادر اَلَت و هوسان نیز بازدید و با مسئولان این بنادر دیدار و گفتگو کرد.

حجم مبادلات تجاری ایران و جمهوری آذربایجان به یک میلیارد دلار می‌رسد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران