کد خبر:1708
پ
۱۴۰۰۱۰۰۹۱۷۱۲۵۳۰۹۲۴۳۹۴۲۲۴

دیدار مذاکره‌کنندگان ارشد روسیه و تروئیکای اروپایی در وین

مذاکره‌کنندگان ارشد روسیه و کشورهای اروپایی عضو برجام امروز به‌منظور بررسی دستاوردهای بخش آغازین دور هشتم مذاکرات وین با یکدیگر دیدار کردند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مذاکره‌کنندگان ارشد روسیه و تروئیکای اروپایی (انگلیس، فرانسه و آلمان) روز پنج‌شنبه در وین با یکدیگر..

مذاکره‌کنندگان ارشد روسیه و کشورهای اروپایی عضو برجام امروز به‌منظور بررسی دستاوردهای بخش آغازین دور هشتم مذاکرات وین با یکدیگر دیدار کردند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مذاکره‌کنندگان ارشد روسیه و تروئیکای اروپایی (انگلیس، فرانسه و آلمان) روز پنج‌شنبه در وین با یکدیگر دیدار و در خصوص دستاوردهای بخش آغازین دور هشتم مذاکرات احیای برجام تبادل نظر کردند.

میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین که به‌عنوان مذاکره‌کننده ارشد کشورش در مذاکرات وین حضور دارد، در حساب کاربری خود در توئیتر درباره دیدار با مذاکره‌کنندگان ارشد تروئیکای اروپایی نوشت: «امروز با همکاران فرانسوی، آلمانی و بریتانیایی‌‌ خود دیدار کردم تا نتایج حاصل شده طی بخش آغازین دور هشتم مذاکرات وین برای احیای برجام را بررسی کنیم.»

این دیپلمات ارشد روس که طی روزهای اخیر دیدارهای متعددی با مذاکره‌کنندگان دیگر کشورهای عضو برجام و همچنین نماینده آمریکا در امور ایران داشته است، روز چهارشنبه پس از دیدار چندجانبه با نمایندگان ۱+۴ و آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد که همه طرف‌ها از روند مثبت و جو عملگرایانه این دور از مذاکرات وین ابراز رضایت کرده‌اند.

ابراز رضایت آمریکا و ۱+۴ از روند مذاکرات وینچرا دریافت تضمین و راستی‌آزمایی در مذاکرات وین مهم است؟ملاقات باقری با نمایندگان اروپایی در ویناولیانوف: نباید ضرب‌الاجل‌های مصنوعی برای مذاکرات وین تعیین کردآمریکا: در آخرین دور مذاکرات وین پیشرفت‌هایی حاصل شده استامیرعبداللهیان: درصورت حسن‌نیت و جدیت طرف مقابل می‌توان در آینده نزدیک در وین به توافق رسید

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران