کد خبر:6019
پ
۱۴۰۱۰۲۱۴۱۰۰۰۲۲۹۳۶۲۵۲۶۷۳۸۴

رئیس جمهور ونزوئلا: روابط تهران – کاراکاس در حوزه انرژی گسترش می‌یابد

رئیس جمهور ونزوئلا از گسترش روابط تهران – کاراکاس در حوزه انرژی خبر داد و گفت: بر تعمیق پیوندهای دوستی و همکاری در حوزه انرژی و رضایت و محبتمان نسبت به مردم ایران تأکید کردم. – اخبار اقتصادی – به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در تازه‌ترین مطلب خود در توئیتر به ..

رئیس جمهور ونزوئلا از گسترش روابط تهران – کاراکاس در حوزه انرژی خبر داد و گفت: بر تعمیق پیوندهای دوستی و همکاری در حوزه انرژی و رضایت و محبتمان نسبت به مردم ایران تأکید کردم.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در تازه‌ترین مطلب خود در توئیتر به سفر وزیر نفت ایران و هیئت همراه به این کشور و نشست مشترک با موضوع توسعه همکاری‌های انرژی اشاره کرد و نوشت: «در ملاقاتی سازنده با جناب آقای جواد اوجی، وزیر نفت کشور برادر جمهوری اسلامی ایران بر تعمیق پیوندهای دوستی و همکاری در حوزه انرژی و رضایت و محبت‌مان نسبت به مردم ایران تأکید کردم.»

کشور ونزوئلا , جواد اوجی , وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران ,

وزیر نفت ایران در جریان سفرش به کاراکاس، با دلسی رودریگز، معاون اول رئیس‌جمهوری ونزوئلا هم دیدار و گفت‌وگو کرد. این مقام ونزوئلایی پس از ملاقاتش با اوجی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «در دیدار با جناب آقای جواد اوجی، وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران، توافقات راهبردی را بررسی کردیم.»

دیدار وزیر نفت ایران و رئیس جمهور ونزوئلا / ظرفیت‌های همکاری دو کشور در حوزه انرژی بررسی شدسفر وزیر نفت به ونزوئلا برای امضای چند قرارداد نفتی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران