کد خبر:3731
پ
۱۴۰۰۱۲۰۶۰۹۱۹۱۹۵۷۴۲۴۸۴۹۹۷۴

سرکشی سفیر کشورمان در اوکراین به محل اسکان دانشجویان ایرانی

سفیر جمهوری اسلامی ایران در اوکراین شب گذشته با سرکشی به محل اسکان برخی دانشجویان ایرانی مقیم کی‌یف از نزدیک با آنها گفتگو کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به انتشار برخی کلیپ‌ها و ابراز نگرانی از سوی دانشجویان ایرانی، منوچهر مرادی سفیر جمهور..

سفیر جمهوری اسلامی ایران در اوکراین شب گذشته با سرکشی به محل اسکان برخی دانشجویان ایرانی مقیم کی‌یف از نزدیک با آنها گفتگو کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به انتشار برخی کلیپ‌ها و ابراز نگرانی از سوی دانشجویان ایرانی، منوچهر مرادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اوکراین شب گذشته با سرکشی به محل اسکان برخی دانشجویان ایرانی مقیم کی‌یف از نزدیک با آنها گفتگو کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

سفارت جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است کماکان به ارائه خدمات به هم‌وطنان و مساعدت در تسهیل وضعیت آنها ادامه می‌دهد و آمادگی خود را برای پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌ها اعلام می‌دارد.

پوشش زنده تحولات اوکراین| روسیه: تمامی اهداف روز نخست عملیات نظامی در اوکراین به‌دست آمده/ افزایش ارسال تجهیزات نظامی آمریکا به اوکراینپوشش زنده تحولات اوکراین| دستور پوتین برای آغاز عملیات نظامی در دونباس/ پوتین: گزینه دیگری نداشتیم/ ایران طرفین را به توقف درگیری دعوت کردپوشش زنده تحولات اوکراین| آمریکا دوباره تاریخ حمله به اوکراین تعیین کرد/ هشدار گوترش درباره وقوع بحران بی‌سابقه/ اعلام وضعیت اضطراری در اوکراین

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران