کد خبر:5773
پ
۱۴۰۱۰۲۰۷۱۱۲۸۱۰۵۹۱۲۵۲۱۷۱۷۴

سفر معاون اقتصادی وزارت خارجه کشورمان به جمهوری آذربایجان

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه کشورمان در سفر به جمهوری‌آذربایجان با مقامات اقتصادی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در سفری کوتاه به جمهوری آذربایجان با شاهین مصطفی یف معاون نخست وزیر..

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه کشورمان در سفر به جمهوری‌آذربایجان با مقامات اقتصادی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در سفری کوتاه به جمهوری آذربایجان با شاهین مصطفی یف معاون نخست وزیر و رئیس آذربایجانی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان و خلف خلف اف معاون وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارها در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، پیگیری مصوبات کمیسیون مشترک اقتصادی، پروژه های در حال اجرا میان دو کشور، باز سازی قره باغ و دیگر مسائل مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر شد.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه کشورمان همچنین با میکائیل جباراف وزیر اقتصاد این کشور دیدار و در خصوص آخرین وضعیت روابط اقتصادی و تجاری دو جانبه گفتگو و رایزنی کرد.

وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در این دیدار بر عزم دولت این کشور برای توسعه مناسبات همه جانبه با ایران بویژه در حوزه اقتصادی از جمله طراحی و اجرای پروژه های مشترک تاکید کرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران