کد خبر:2578
پ
۱۳۹۹۱۲۰۹۱۳۱۲۴۴۱۷۰۲۲۳۱۷۹۱۴

شرط شمخانی برای تغییر روش ارتباط با هیئت آمریکا در وین

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در توئیتی شرط تغییر روش ارتباط با هیئت آمریکا در مذاکرات وین را یادآور شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در توئیتی نوشت: تاکنون ارتباط با هیئت آمریکایی حاضر در وین با مبادله نوشتار غیر رسمی انج..

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در توئیتی شرط تغییر روش ارتباط با هیئت آمریکا در مذاکرات وین را یادآور شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در توئیتی نوشت: تاکنون ارتباط با هیئت آمریکایی حاضر در وین با مبادله نوشتار غیر رسمی انجام شده و نیازی به بیش از این نیز نبوده و نخواهد بود. این روش ارتباطی تنها زمانی با روش‌های دیگر جایگزین می‌شود که توافق خوب در دسترس باشد.

حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران نیز روز گذشته درباره روند مذاکرات وین گفته بود: امروز در نقطه‌ای قرار داریم که نتیجه کمیته‌های سه گانه را مورد توجه قرار بدهیم و تصمیم بگیریم که چه چیزی با چه چیزی انجام شود. طرف آمریکایی هر از گاهی پیام می‌دهد که مذاکره مستقیم کند. گفتگوی ما از طریق non-paper هست. اگر در روند مذاکرات به مرحله‌ای برسیم که رسیدن به توافق خوب لازمه‌اش این باشد که گفت‌وگو را با آمریکا داشته باشیم آن را نادیده نمی‌گیریم.

امیرعبداللهیان: اگر رسیدن به توافق خوب نیازمند گفت‌وگو با آمریکا باشد آن را نادیده نمی‌گیریم

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران