کد خبر:2582
پ
۱۴۰۰۰۹۲۲۲۳۲۵۳۷۸۲۲۴۲۶۷۵۸۴

شمخانی: راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی با قدرت پیگیری خواهد شد

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه دوگانه‌های میدان و دیپلماسی یا شرق‌نگری و غرب‌نگری همه آدرس‌های غلطی هستند، تأکید کرد که راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی با قدرت پیگیری خواهد شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روز دوشنبه در ..

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه دوگانه‌های میدان و دیپلماسی یا شرق‌نگری و غرب‌نگری همه آدرس‌های غلطی هستند، تأکید کرد که راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی با قدرت پیگیری خواهد شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روز دوشنبه در پیامی توئیتری بر پیگیری جدی راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی تأکید کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی، در توئیتر نوشت: راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی با قدرت پیگیری خواهد شد. مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی #ایران نقش مکمل دارند. دوگانه‌های میدان و دیپلماسی یا شرق‌نگری و غرب‌محوری، همگی آدرس‌های غلطی است که کارکرد سیاست خارجی را در ادوار گذشته محدود کرد.

آقای امیرعبداللهیان؛ راهبرد «نگاه به شرق» این نیستوزیر خارجه: سیاست خارجی ایران در این دوره متوازن و تاکید بر ارتقاء روابط با همه خواهد بود

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران