کد خبر:1948
پ
۱۴۰۰۰۲۲۰۱۳۴۴۳۳۸۹۹۲۲۷۳۶۷۸۴

طعنه سخنگوی وزارت خارجه به آمریکا در سالگرد حمله به کنگره

وزیر امور خارجه کشورمان در سالگرد حمله به کنگره آمریکا اعلام کرد در روز ششم ژانویه سال گذشته جهان شاهد گوشه‌ای از آن چیزی بود که دهه‌هاست آمریکا تلاش می‌کند آن را به دیگر کشورها صادر کند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان پنج‌ش..

وزیر امور خارجه کشورمان در سالگرد حمله به کنگره آمریکا اعلام کرد در روز ششم ژانویه سال گذشته جهان شاهد گوشه‌ای از آن چیزی بود که دهه‌هاست آمریکا تلاش می‌کند آن را به دیگر کشورها صادر کند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان پنج‌شنبه شب در پیامی توئیتری، شکست دموکراسی آمریکایی که مقامات این کشورها دهه‌هاست برای صادرات آن به دیگر کشورها تلاش می‌کنند را یادآور شد.

خطیب زاده در توئیتر نوشت: روز ۶ ژانویه، جهان شاهد گوشه‌ای از آن چیزی بود که دهه‌هاست آمریکا تلاش می‌کند آن را به دیگر کشورها صادر کند. همان زمان که از ترامپ بابت عملکرد غیرقانونی خود در اقصی نقاط عالم حساب‌کشی نشد، این آشوب قابل پیش‌بینی بود.

وی در ادامه تأکید کرد: رسم روزگار است، از هر دست که بدهی، از همان دست پس خواهی گرفت. در آن اتفاق، درس‌های زیادی برای آمریکا هست.

اندیشکده شورای آتلانتیک: دموکراسی آمریکا در سال ۲۰۲۲، با افول چشمگیری روبرو خواهد شدحمله لفظی شدید بایدن به ترامپ در سالگرد حمله به کنگرهتسخیر کنگره آمریکا؛ تیر خلاص به یک دموکراسی ویترینینماینده جمهوریخواه: دموکرات‌ها از حمله به کنگره به‌عنوان سلاح سیاسی حزبی استفاده می‌کنندآمریکایی‌ها ترامپ را به‌دلیل حمله مرگبار به کنگره مسئول می‌دانند

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران