کد خبر:4396
پ
۱۴۰۰۱۲۲۵۰۹۳۴۳۹۸۱۹۲۴۹۸۳۹۲۴

محافل ارشد امنیتی اسرائیل: ایران ثابت کرد توانایی پاسخ‌دادن به تل‌آویو با هر ابزاری را دارد

درحالی که صهیونیست‌ها بعد از حمله موشکی ایران به مقر جاسوسی موساد در اربیل عراق همچنان سردرگم هستند محافل ارشد امنیتی تل‌آویو اعتراف کردند که ایران ثابت کرد توانایی پاسخ‌دادن به اسرائیل با هر ابزاری را دارد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، بعد از حمله موشکی اخیر سپاه پاسد..

درحالی که صهیونیست‌ها بعد از حمله موشکی ایران به مقر جاسوسی موساد در اربیل عراق همچنان سردرگم هستند محافل ارشد امنیتی تل‌آویو اعتراف کردند که ایران ثابت کرد توانایی پاسخ‌دادن به اسرائیل با هر ابزاری را دارد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، بعد از حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مقر جاسوسی موساد اسرائیل در اربیل عراق، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که ارتش این رژیم از ترس حملات پهپادی ایران طی روزهای آینده همچنان در حالت آماده‌باش خواهد بود.

این درحالی است که صهیونیست‌ها روز گذشته از حمله سایبری گسترده به نهادهای رسمی و وزارتخانه‌های این رژیم خبر داده اعلام کردند که سایت‌های وابسته به این نهادها دچار اختلال شده است و دسترسی به آنها ممکن نیست.

در همین زمینه روزنامه فرامنطقه‌ای رأی‌الیوم با انتشار مقاله‌ای اعلام کرد: مقامات رسمی و رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنان در موضع‌گیری خود نسبت به حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مقر جاسوسی صهیونیست‌ها در اقلیم کردستان عراق، سردرگم هستند، در حالی که جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده که سرویس جاسوسی موساد اسرائیل را در اربیل عراق مورد هدف قرار داده است، تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی به‌نقل از منابع ارشد امنیتی این رژیم گزارش داد که موساد صحت این خبر را نه تأیید و نه تکذیب می‌کند.

رأی الیوم افزود: در این شرایط صهیونیست‌ها همچنان مشغول اختراع یک روایت جدید درباره این ضربه موشکی هستند که از ایران دریافت کردند؛ روایتی که برای شهرک‌نشینان صهیونیست و کل جهان قابل قبول باشد که البته به‌گفته رسانه‌های صهیونیستی این امر بسیار دشوار است.

با وجود این که حدود چهار روز از حمله موشکی ایران به مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی در اقلیم کردستان عراق می‌گذرد؛ اما این مسئله همچنان در رأس اولویت‌های منابع و رسانه‌های رژیم صهیونیستی قرار دارد. رسانه‌های صهیونیستی که طبق قوانین سختگیرانه این رژیم و بر اساس سانسور نظامی فعالیت می‌کنند در تلاش هستند این حمله موشکی ایران را در قالب یک تحول استراتژیک در جنگ با ایران در چندین جبهه توصیف کنند.

در این زمینه وب‌سایت صهیونیستی والا روز سه‌شنبه به‌نقل از محافل ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ایران ثابت کرده است که می‌تواند با ابزارهای مختلف از جمله موشک‌ها و پهپادها و حملات مسلحانه پاسخ اسرائیل را بدهد.

در همین راستا «امیر بوحبوط» کارشناس نظامی صهیونیست با انتشار مقاله‌ای به‌نقل از منابع ارشد امنیتی این رژیم اعلام کرد که حمله موشکی ایران به اربیل عراق در ادامه تهدیدات ایران در سال‌های اخیر برای گرفتن انتقام خون سربازان و افسران ایرانی در سوریه بود. ایرانی‌ها هرگز نبرد نامحدود با اسرائیل را رها نخواهند کرد و وقایع میدانی صحت این ارزیابی‌ها و همچنین کارآمدی توانمندی‌های ایران را ثابت کرده است.

این کارشناس صهیونیست ادامه داد: ایران ثابت کرده است که می‌تواند با ابزارها و روش‌های مختلف پاسخ اسرائیل را بدهد.

ادامه آماده‌باش اسرائیل از بیم واکنش ایران۴ پیام اصلی ضربه موشکی ایران به مقر جاسوسی صهیونیست‌ها/ ۳ هشدار بزرگی که اسرائیل دریافت کرد

در ادامه مقاله رأی‌الیوم آمده است: نکته قابل‌توجه در همه گزارش‌ها و ارزیابی‌های رژیم صهیونیستی درباره حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به مقر جاسوسی این رژیم در اربیل عراق این است که رژیم اشغالگر در واکنش به این حمله، تلاش می‌کند تاریخچه‌ای از عملیات‌های قدیمی خود علیه مقاومت را یادآوری کند.

بر اساس این گزارش، در واقع این تلاش صهیونیست‌ها در راستای توجیه شکست‌های این رژیم مقابل افکار عمومی شهرک‌نشینان صهیونیست صورت می‌گیرد و مقامات صهیونیست تلاش دارند به شهرک‌نشینان بگویند که اسرائیل در «جنگ بین جنگ‌ها» قرار دارد و معادله این جنگ امروز تغییر کرده است.

به‌نوشته این رسانه، همچنین هنوز مشخص نیست بعد از حمله موشکی که پایگاه موساد در اربیل عراق را مورد هدف قرار داد، ایرانی‌ها به همین حمله اکتفا کنند و ممکن است حملات دیگری در امتداد آن انجام بگیرد، این حمله ممکن است در طول مرزهای فلسطین اشغالی از ارتفاعات جولان و یا در عرصه هوایی برای ضربه زدن به هواپیماهای اسرائیلی باشد.

رأی‌الیوم نوشت: در پایان باید به این نکته توجه کنیم فارغ از هر اتفاقی که افتاده است و یا خواهد افتاد، در این میان رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که ارتش آن برای مقابله با تهدیدات ایران مجبور است هوشیاری خود را در دریا و زمین و آسمان بالا ببرد و در بالاترین سطح آماده‌باش قرار بگیرد. این حمله موشکی ایران همچنین بار دیگر ارزیابی‌های اشتباه مسئولان امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی را فاش کرد؛ جایی که آنها مدعی بودند ایران در شرایط حساسی قرار دارد و برای دادن پاسخ اسرائیل عجله نخواهد کرد؛ اما اتفاقی که افتاد همه ارزیابی‌ها و محاسبات صهیونیست‌ها را به هم ریخت.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران