کد خبر:2580
پ
۱۴۰۰۱۱۰۴۱۹۰۶۰۲۹۴۷۲۴۶۰۸۳۵۴

مذاکره‌کنندگان ایران و ۱+۴ تدوین بخش مهمی از پیش‌نویس سند نهایی مذاکرات وین را ادامه دادند

مذاکره‌کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین اعلام کرد روند تدوین پیش‌نویس سند نهایی این مذاکرات امروز نیز ادامه یافته است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین المللی مستقر در وین که به عنوان مذاکراه‌کننده ارشد کشورش مستقیماً د..

مذاکره‌کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین اعلام کرد روند تدوین پیش‌نویس سند نهایی این مذاکرات امروز نیز ادامه یافته است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین المللی مستقر در وین که به عنوان مذاکراه‌کننده ارشد کشورش مستقیماً در مذاکرات وین نیز حضور دارد، روز دوشنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد مذاکره‌کنندگان ایران و ۱+۴ امروز نیز کار تدوین پیش‌نویس سند نهایی مذاکرات را ادامه داده‌اند.

این دیپلمات ارشد روس در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «ایران، سه کشور اروپایی، روسیه و چین امروز کار تدوین پیش‌نویس یک بخش مهم از سند نهایی مذاکرات وین را ادامه دادند. این اقدام کم‌وبیش موفق بود، هرچند برخی مسائل مهم در چارچوب بخش مربوطه در سند نهایی، باقی مانده است.»

ایران به دنبال توافق دائم خوب در مذاکرات برجامی است/ زیربار توافق بد نمی‌رویمفیلم| توافق موقت، تله جدید آمریکا در مذاکرات ویننماینده روسیه: بدون شک پیشرفت‌ در مذاکرات حاصل شده استتیم مذاکره‌کننده آمریکا در وین تغییر کردنماینده روسیه در مذاکرات وین: مسکو مخالف ضرب‌الاجل‌های ساختگی است

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران