کد خبر:2359
پ
۱۴۰۰۱۰۲۸۲۰۳۸۱۶۲۹۱۲۴۵۶۴۷۶۴

مشاور اسد: پاسخ وفاداری جمهوری اسلامی ایران را می‌دهیم

مشاور رئیس‌جمهور سوریه با تأکید بر اینکه ایران در جریان جنگ علیه سوریه کنار دولت و ارتش سوریه ایستاده است، گفت: پاسخ وفاداری جمهوری اسلامی ایران را خواهیم داد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «لونا الشبل» مشاور ویژه بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه گفت که کشورش موفق شده است محاص..

مشاور رئیس‌جمهور سوریه با تأکید بر اینکه ایران در جریان جنگ علیه سوریه کنار دولت و ارتش سوریه ایستاده است، گفت: پاسخ وفاداری جمهوری اسلامی ایران را خواهیم داد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «لونا الشبل» مشاور ویژه بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه گفت که کشورش موفق شده است محاصره آمریکا و کشورهای غربی را در هم بشکند.

وی در مصاحبه با روسیاالیوم، ضمن تاریخی خواندن روابط سوریه و ایران گفت که ایران در جریان جنگ علیه سوریه، کنار دولت و ارتش سوریه ایستاد.

الشبل همچنین گفت که روسیه در جریان جنگ علیه سوریه و یا تحریم‌های اقتصادی وضع‌شده علیه سوریه، هر آنچه را توانسته است تقدیم سوریه کرده است و همچنان نیز تقدیم می‌کند.

مشاور اسد تأکید کرد که نقش روسیه در کاهش درد و رنج ملت سوریه نقشی مؤثر بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه سوریه تصمیم می‌گیرد که چه‌کسی در خاکش حضور داشته باشد، گفت: سوریه پاسخ وفاداری ایران را خواهد داد.

سوری‌ها هیچ‌وقت حاج قاسم را فراموش نخواهند کرد/ سردار سلیمانی در میدان نبرد سوریه هم به فکر قدس و فلسطین بود| گفتگو با سرتیپ «غالب جازیه»محاصره سوری‌ها را قوی‌تر کرده است/ همکاری عمیقی با ایران در زمینه انرژی داریم/ مصاحبه اختصاصی با وزیر برق سوریهرایزنی وزیر خارجه قطر با نماینده سازمان ملل در امور سوریهافشای سرقت نفت سوریه توسط اشغالگران آمریکایی

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران