کد خبر:1914
پ
۱۴۰۰۰۹۲۳۱۸۱۴۴۶۴۴۵۲۴۲۷۳۸۱۴

معاون وزیر خارجه کره جنوبی با علی باقری در وین دیدار می‌کند

سخنگوی وزارت امور خارجه از دیدار مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در وین و معاون اول وزیر امور خارجه کره جنوبی خبر داد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد معاون اول وزیر خارجه کره جنوبی که در رأس هیأتی به وین سفر ..

سخنگوی وزارت امور خارجه از دیدار مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در وین و معاون اول وزیر امور خارجه کره جنوبی خبر داد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد معاون اول وزیر خارجه کره جنوبی که در رأس هیأتی به وین سفر کرده است با علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در وین دیدارمی‌کند.

خطیب زاده در این خصوص گفت: درخواست ملاقات با هیات جمهوری اسلامی ایران از طرف کره‌ای‌ها اعلام شده که آقای باقری در مقام معاون سیاسی وزارت امور خارجه با همتای کره‌ای دیدار می‌کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد: حضور مقام وزارت خارجه کره در وین یک تصمیم شخصی بوده وط‌رف‌های ثالث به خاطر مسائل دوجانبه و چندجانبه درخواست دارند در وین حاضر شوند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه این دیدارها هیچ ربطی به مذاکرات ایران و ۱+۴ ندارد، گفت: کره ای‌ها با برخی از هیات‌های حاضر در وین دیدار کردند و چنین ملاقات‌هایی معمولا در حاشیه چنین نشست‌هایی مرسوم است.

دیدار جداگانه اولیانوف با باقری و مورا در وینمعاون وزیر خارجه کره جنوبی برای مذاکره درباره آزادسازی دارایی‌های ایران عازم وین می‌شودتأکید امیرعبداللهیان بر ضرورت آزادسازی فوری منابع مالی ایران در کره جنوبی

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران