کد خبر:6676
پ
۱۴۰۱۰۳۰۲۰۹۳۷۰۷۸۱۶۲۵۳۷۱۶۶۴

مقامات صهیونیست: ایران در تثبیت قابلیت‌های استراتژیک خود موفق شد

رسانه‌های صهیونیستی به نقل از مقامات این رژیم با اشاره به انسجام و تقویت ائتلاف ایران و سوریه اعتراف کردند که تهران موفق به تثبیت قابلیت‌های استراتژیک خود شده و اسرائیل در تحقق اهدافش شکست خورد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های صهیونیستی به نقل از مقامات این رژیم..

رسانه‌های صهیونیستی به نقل از مقامات این رژیم با اشاره به انسجام و تقویت ائتلاف ایران و سوریه اعتراف کردند که تهران موفق به تثبیت قابلیت‌های استراتژیک خود شده و اسرائیل در تحقق اهدافش شکست خورد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های صهیونیستی به نقل از مقامات این رژیم به موفقیت ایران در ایجاد قابلیت‌های استراتژیک خود در سوریه علیرغم همه تلاش‌های اسرائیل اعتراف کردند.

در همین راستا رسانه‌های صهیونیستی درباره سفر «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه به ایران در ۸ مه اظهار نظر و اعلام کردند که ائتلاف ایران و سوریه همچنان باقی خواهد ماند و حتی قوی‌تر نیز خواهد شد.

وب سایت صهیونیستی «زمان اسرائیل» در گزارشی با اشاره به پیشرفت روز افزون توانایی‌های ایران و اینکه تهران در ماه‌های اخیر حتی شجاع تر از قبل ظاهر شده است تاکید کرد، ایران و حزب‌الله تلاش می‌کنند و در راه یافتن راهکارهای خلاقانه برای دور زدن چالش‌های ناشی از استراتژی «جنگ بین جنگ‌ها» موفق شده‌اند.

روزنامه صهیونیستی : اسرائیل قدرت بازدارندگی در برابر حماس را از دست داده استالنخاله: تنها مقاومت است که اسرائیل را وادار به عقب‌نشینی می‌کند/ اجازه یهودی‌سازی قدس را نمی‌دهیم

در گزارش این رسانه صهیونیستی آمده است، تعهد و پایبندی بشار اسد (به ایران و محور مقاومت) در طول سال‌های گذشته به دنبال حملات پی در پی اسرائیل علیه سوریه، نه تنها کاهش نیافته بلکه تشدید نیز شده است.

این رسانه افزود، افزایش فعالیت سامانه دفاع موشکی سوریه مسئله‌ای است که اسرائیل را به شکل جدی تهدید می‌کند.

این رسانه اسرائیلی ادامه داد، بسیاری از کشورها از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس آماده هستند تا بشار اسد را به آغوش ملت‌های منطقه بازگردانند و این مسئله مشروعیت وی را افزایش می‌دهد و به تبع آن می‌تواند تحرکات اسرائیل در سوریه را به چالش بکشد.

سایت زمان اسرائیل تصریح کرد، تحولاتی که اخیرا رخ داده ممکن است منجر به تغییر سیاست ایران در پاسخ به تحرکات اسرائیل شود. در این زمینه تلاش‌هایی از جانب ایران و حزب الله وجود دارد تا توازن بازدارندگی خود در برابر اسرائیل و آمریکا را دوباره ترسیم کنند.

چند روز قبل نیز رسانه‌ها و کارشناسان صهیونیست اعتراف کردند که نه اکنون و نه در سال‌های آینده اسرائیل توان جنگ با ایران را ندارد و تهدیداتی که در این زمینه مطرح می‌کند صرفا در حد حرف است.

شبکه کان رژیم صهیونیستی در این زمینه اعلام کرد، ما اصطلاحا پیام‌ها و اظهاراتی می‌شنویم که در میان محافل اسرائیلی شنیده می‌شود و می‌گویند یک مانور بزرگ در دریای سرخ پیامی برای ایران است و تا دو هفته دیگر شاهد یک مانور بزرگتر خواهیم بود که شامل پرواز ده‌ها هواپیما می‌شود. این در حالی است که همانطور که می دانیم ایران هرگز تحت تاثیر این پیام‌ها قرار نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران