کد خبر:2489
پ
۱۴۰۰۱۰۲۷۱۶۵۳۴۸۴۶۶۲۴۵۵۴۵۳۴

منبع ایرانی: طرح توافق موقت همچنان در دستور کار تیم ایرانی نیست

یک منبع نزدیک به تیم مذاکره‌کننده ایرانی به خبرنگار تسنیم گفت که طرح توافق موقت همچنان در دستور کار ایران نیست. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک منبع نزدیک به تیم مذاکره‌کننده ایران در واکنش به گزارش‌هایی درباره طرح توافق موقت در وین، به خبرنگار تسنیم گفت: همان‌طور که بارها اعلام شده ..

یک منبع نزدیک به تیم مذاکره‌کننده ایرانی به خبرنگار تسنیم گفت که طرح توافق موقت همچنان در دستور کار ایران نیست.

 

یک منبع نزدیک به تیم مذاکره‌کننده ایران در واکنش به گزارش‌هایی درباره طرح توافق موقت در وین، به خبرنگار تسنیم گفت: همان‌طور که بارها اعلام شده است، طرح توافق موقت هرگز در دستور کار ایران نبوده است و تیم ایرانی همچنان به‌دنبال دستیابی به توافقی پایدار و قابل اتکاست.

وی تصریح کرد: توافق موقت همچنان در دستور کار تیم ایرانی نیست.

شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی نیوز» بامداد شنبه در گزارشی به‌نقل از دو تن از مقام‌های ارشد آمریکا که نامشان را ذکر نکرد، مدعی شد که روسیه در هفته‌های اخیر به‌عنوان بخشی از تلاش برای احیای برجام، در خصوص یک توافق موقت احتمالی هسته‌ای با ایران گفت‌وگو کرده است که شامل رفع محدود تحریم‌ها در قبال وضع مجدد برخی محدودیت‌ها بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران می‌شود.

این شبکه آمریکایی گزارش کرد که منابع آگاه که نامی از آن‌ها نبرده است گفته‌اند که ایالات متحده از پیشنهاد روسیه به ایران آگاه بوده است.

انتهای پیام/.+

فدراسیون صنعت نفت ایران