کد خبر:4203
پ
۱۴۰۰۰۹۱۸۲۰۰۲۵۰۶۰۳۲۴۲۳۸۸۴۴

مورا: درباره همه چیز به توافق رسیده‌ایم/باید به پایتخت‌ها برگردیم تا سریعا مشکل پیش‌آمده را حل کنیم

انریکه موا گفت بر سر همه چیز به توافق رسیده‌ایم و باید به پایتخت‌ها برگردیم تا مشکل پیش آمده را سریع حل کنیم و برگردیم. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، انریکه موا گفت بر سر همه چیز به توافق رسیده‌ایم و باید به پایتخت‌ها برگردیم تا مشکل پیش آمده را سریع حل کنیم و برگردیم.
..

انریکه موا گفت بر سر همه چیز به توافق رسیده‌ایم و باید به پایتخت‌ها برگردیم تا مشکل پیش آمده را سریع حل کنیم و برگردیم.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، انریکه موا گفت بر سر همه چیز به توافق رسیده‌ایم و باید به پایتخت‌ها برگردیم تا مشکل پیش آمده را سریع حل کنیم و برگردیم.

وی افزود: به نقطه ای رسیدیم در مذاکرات که باید مکثی کنیم و به پایتخت ها بازگردیم.

هماهنگ کننده اتحادیه اروپا گفت: در تمام مدت هیئت ها رویکرد بسیار سازنده ای داشتند ما در مذاکرات بسیار جلو رفتیم و بر سر پاورقی ها اختلاف داریم.

وی تاکید کرد: ما باید سعی کنیم هرچه زودتر برگردیم و مذاکرات را با موفقیعت به پایان برسانیم.

مورا افزود: من با همه هیئت‌ها همکاری خواهdم کرد تا هر چه سریعتر بر این موضوعات فائق آییم و دوباره بازگشته و مذاکرات را با موفقیت به اتمام برسانیم و به نظر من این امر خیلی زود اتفاق خواهد افتاد.

روند مذاکرات بعد از وقفه ادامه خواهد یافتواکنش وزارت خارجه ایران به عملیات روانی بورل درباره مذاکرات وینبورل: مذاکرات وین نیازمند توقف استمنبع نزدیک به مذاکرات: کارشکنی آمریکا در انتفاع اقتصادی ایران از لغو تحریمها گره بزرگ مذاکرات وین است

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران