کد خبر:4729
پ
۱۴۰۰۱۲۰۱۱۹۴۹۳۸۹۰۰۲۴۸۲۲۵۲۴

مورا پس از دیدار با علی باقری در تهران راهی واشنگتن می‌شود

بر اساس تفاهم صورت‌گرفته، انریکه مورا شنبه شب وارد تهران خواهد شد و روز یکشنبه با علی باقری مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، از زمان بازگشت هیأت‌ها به پایتخت‌ها، رایزنی‌ها و تماس‌ها میان وزیر خارجه و جوزف بورل و دیگر همتایا..

بر اساس تفاهم صورت‌گرفته، انریکه مورا شنبه شب وارد تهران خواهد شد و روز یکشنبه با علی باقری مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از زمان بازگشت هیأت‌ها به پایتخت‌ها، رایزنی‌ها و تماس‌ها میان وزیر خارجه و جوزف بورل و دیگر همتایان، و همچنین علی باقری مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران و انریکه مورا هماهنگ‌کننده گفت‌وگوها به صورت بی‌وقفه و مستمر ادامه یافته است.

بر اساس تفاهم صورت‌گرفته، انریکه مورا شنبه شب وارد تهران خواهد شد و روز یکشنبه با علی باقری مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. همچنین ممکن است دیدارهایی میان مورا و برخی مقام‌های ارشد کشورمان به درخواست وی نیز برگزار شود؛

در جریان سفر مورا به تهران، دو طرف آخرین وضعیت گفت‌وگوها را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در مورد موضوعات باقی‌مانده به بحث و رایزنی خواهند پرداخت.

مورا پس از این دیدار و روز دوشنبه جهت گفت‌وگو با مقام‌های آمریکایی راهی واشنگتن خواهد شد.

همچنان به دلیل عدم اخذ تصمیم سیاسی لازم در واشنگتن، در نقطه توافق قرار نداشته و این تلاشها برای حل و فصل برخی موضوعات باقی مانده است.

انریکه مورا به تهران سفر می‌کندجلسه دوجانبه «باقری» و «مورا» در وینمورا: درباره همه‌چیز به توافق رسیده‌ایم/ باید به پایتخت‌ها برگردیم تا سریعاً مشکل پیش‌آمده را حل کنیم

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران