کد خبر:10229
پ
۱۴۰۱۰۶۰۹۱۸۲۴۴۵۷۲۸۲۶۰۰۳۹۷۴

نشست امیرعبداللهیان با لاوروف در مسکو و طرح مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و جهانی/ گزارش اختصاصی

وزیر خارجه روسیه امروز چهارشنبه میزبان همتای ایرانی خود بود؛ دیداری که فرصتی برای نزدیکی همکاری دو کشور و طرح مباحث مهم در زمینه اوکراین، برجام و همکاریها‌ی دوجانبه ایجاد کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به مسکو، «سرگئی لاوروف» در ساختمان وزارت خارجه روسیه موسوم به ویل..

وزیر خارجه روسیه امروز چهارشنبه میزبان همتای ایرانی خود بود؛ دیداری که فرصتی برای نزدیکی همکاری دو کشور و طرح مباحث مهم در زمینه اوکراین، برجام و همکاریها‌ی دوجانبه ایجاد کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به مسکو، «سرگئی لاوروف» در ساختمان وزارت خارجه روسیه موسوم به ویلای وزارت خارجه امروز میزبان «امیرعبداللهیان» بود، دیداری که فرصتی برای نزدیکی همکاری دو کشور و طرح مباحث مهم در زمینه اوکراین، برجام و همکاریها‌ی دوجانبه ایجاد کرد.

پیام امیرعبداللهیان در رابطه با بحران اوکراین برای مقامات روسیهبرنامه سفر امیرعبداللهیان به مسکو از زبان سفیر ایرانامیرعبداللهیان عازم مسکو شدلاوروف: به‌دنبال توافقنامه‌ای برای ایجاد منطقه آزاد تجاری بین ایران و اوراسیا هستیم/ امیرعبداللهیان: حامل پیام یکی از رهبران اروپایی در موضوع اوکراین بودمنشست امیرعبداللهیان با لاوروف در مسکو و طرح مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و جهانی/ گزارش اختصاصی

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران