کد خبر:6485
پ
۱۴۰۱۰۲۲۸۱۱۲۴۱۷۶۶۶۲۵۳۴۷۴۱۴

نشست بررسی «آینده روابط ایران و عربستان سعودی» در اندیشه سازان نور

مؤسسه مطالعات راهبردی اندیشه سازان نور، آینده روابط جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی را بررسی می‌کند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، مؤسسه مطالعات راهبردی اندیشه سازان نور امروز چهارشنبه نشستی پیرامون روابط جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی و آینده این روابط برگزار ..

مؤسسه مطالعات راهبردی اندیشه سازان نور، آینده روابط جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی را بررسی می‌کند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، مؤسسه مطالعات راهبردی اندیشه سازان نور امروز چهارشنبه نشستی پیرامون روابط جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی و آینده این روابط برگزار می‌کند.

در این نشست مسئول موسسه مطالعات راهبردی اندیشه سازان نور، مذاکرات کنونی بین ایران و عربستان در بغداد را تجزیه و تحلیل خواهد کرد و به سوالات خبرنگاران در این خصوص خواهد داد.

این نشست عصر امروز چهارشنبه ساعت دو بعد از ظهر در مرکز اندیشه سازمان نور ( پاسداران، بوستان دوم، خیابان گیلان، بن بست لادن، شماره یک) برگزار می شود و در آن به تجزیه و تحلیل درباره آینده مناسبات ایران و عربستان خواهند پرداخت.

گفتنی است ایران و عربستان طی یک سال اخیر چند سلسله مذاکرات با هدف از سرگیری روابطشان به میزبانی عراق انجام داده‌‌اند که آخرین دور آن ماه گذشته با حضور مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در بغداد برگزار شد.

برگزاری دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان در بغداد، وزرای خارجه دو کشور دیدار می‌کنند؟

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران