کد خبر:6952
پ
۱۳۹۱۱۱۳۰۰۰۰۱۴۷۴

هشدار تل آویو به صهیونیست‌ها درباره سفر به ترکیه

رژیم اسرائیل به صهیونیست‌ها درباره سفر به ترکیه به دلیل آنچه که تل‌آویو تهدیدهای ایران خوانده، هشدار داد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌ الملل خبرگزاری تسنیم، رژیم اسرائیل از صهیونیست‌ها خواست به دلیل آنچه که «تهدیدهای ایران» و پاسخ‌های احتمالی تهران به اقدامات خرابکارانه این رژیم این اواخر ..

رژیم اسرائیل به صهیونیست‌ها درباره سفر به ترکیه به دلیل آنچه که تل‌آویو تهدیدهای ایران خوانده، هشدار داد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌ الملل خبرگزاری تسنیم، رژیم اسرائیل از صهیونیست‌ها خواست به دلیل آنچه که «تهدیدهای ایران» و پاسخ‌های احتمالی تهران به اقدامات خرابکارانه این رژیم این اواخر خوانده شده، از سفر به ترکیه اجتناب کنند.

رژیم تل آویو گفته که دستگاه دفاعی «نگرانی فزاینده‌ای» از «تلاش‌های ایران» برای ضربه زدن به این رژیم دارند و به همین دلیل باید از سفرهای غیرضروری به ترکیه اجتناب کرد.

وزارت خارجه رژیم اسرائیل گفته که ترکیه «در بالاترین سطح خطر برای شهروندان اسرائیل این روزها» است و همسایه‌های ایران نیز جزو کشورهایی است که تهدیدات رو به افزایش است.

رژیم اسرائیل مدعی شده است که اخیرا تلاش‌هایی برای آسیب رساندن به بازرگانان و کارمندان کنسول‌گری این رژیم صورت گرفته است.

نامه ایران به سازمان ملل درباره ترور شهید صیاد خداییسرلشکر سلامی: انتقام شهید صیادخدایی را از دشمنان خواهیم گرفت

افزایش سامانه‌های گنبدآهنین از ترس واکنش ایران

همزمان با انتشار خبر وعده انتقام از رژیم اسرائیل به دلیل ترور شهید صیادخدایی، شبکه «کان» اسرائیل گزارش داد که ارتش این رژیم استقرار سامانه‌‌های دفاعی و گنبد آهنین در فلسطین اشغالی را به دلیل بیم از موشک‌ها و پهپادهای ایران افزایش داده است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران