کد خبر:2295
پ
۱۴۰۰۱۰۲۶۱۱۲۴۲۸۶۸۰۲۴۵۴۲۷۷۴

همکاری‌های استانی جمهوری اسلامی ایران با استان لاذقیه سوریه

در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با استاندار لاذقیه سوریه همکاری‌های استانی جمهوری اسلامی ایران با استان لاذقیه سوریه بررسی شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در دیدار «مهدی سبحانی»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه با «عامر اسماعیل هلال»، استاندار شهر ساحلی لاذقیه، زم..

در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با استاندار لاذقیه سوریه همکاری‌های استانی جمهوری اسلامی ایران با استان لاذقیه سوریه بررسی شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در دیدار «مهدی سبحانی»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه با «عامر اسماعیل هلال»، استاندار شهر ساحلی لاذقیه، زمینه های همکاری‌های اقتصادی کشورمان در این منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش بخش رسانه‌ای سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، در این دیدار که در شهر لاذقیه صورت پذیرفت، استاندار لاذقیه از ضرورت استفاده از تجارب ایران در زمینه‌های مختلف خصوصا بازیافت زباله‌های خشک، صنایع مربوط به میوه و خشکبار و دیگر زمینه‌ها سخن گفت.

وی با تاکید بر اینکه مسؤولین سوری بر برپایی روابط اقتصادی و همکاری با شرکت های ایرانی تاکید دارند، افزود: ما از هر نوع پروژه‌های مشترک با طرف ایرانی، بویژه در زمینه تولید برق در استان لاذقیه استقبال می‌کنیم.

در ادامه، سفیر ایران نیز با اشاره به ضرورت افزایش همکاری‌های اقتصادی با سوریه از نقش مهم و حیاتی لاذقیه در امور اقتصادی سوریه سخن گفت و بر ضرورت همکاری‌های استانی به منظور افزایش تبادل تجاری میان دو کشور تاکید کرد.
استفاده از توان فنی مهندسی سایپا برای تولید ماشین‌آلات کشاورزی در سوریه

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران