کد خبر:3412
پ
۱۴۰۰۰۹۰۶۱۸۵۷۱۹۵۶۱۲۴۱۴۷۴۰۴

واکنش دیپلمات ارشد روس به ادعای بی‌اساس رویترز درباره پیش‌نویس متن توافق وین

مذاکره‌کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین، در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد که با نزدیک شدن طرف‌های مذاکره‌کننده در وین به یک توافق نهایی، فعالیت مخالفان احیای برجام با هدف ایجاد یک جو ناسالم پیرامون مذاکرات، شدت گرفته است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، میخائیل اولیانوف نماین..

مذاکره‌کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین، در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد که با نزدیک شدن طرف‌های مذاکره‌کننده در وین به یک توافق نهایی، فعالیت مخالفان احیای برجام با هدف ایجاد یک جو ناسالم پیرامون مذاکرات، شدت گرفته است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌الملللی مستقر در وین پنج‌شنبه شب در پیامی توئیتری به ادعای بی‌اساس خبرگزاری رویترز درباره پیش‌نویس متن توافق احتمالی وین واکنش نشان داد.

این دیپلمات ارشد روس که به عنوان مذاکره‌کننده ارشد کشورش مستقیماً در مذاکرات وین حضور دارد، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «همچنان‌ که ما به یک توافق بر سر احیای برجام نزدیکتر می‌شویم، مخالفان توافق هسته‌ای فعالیت‌های خود در فضای عمومی را بیشتر و بیشتر کرده و تلاش می‌کنند که یک جو ناسالم را پیرامون مراحل پایانی مذاکرات وین ایجاد کنند.»

مذاکرات وین| آمریکا به جای تصمیم‌ سیاسی شعبده‌بازی رسانه‌ای در پیش گرفتواکنش سخنگوی وزارت خارجه به انتشار گزارش‌های تحریف شده از مذاکرات وین

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران