کد خبر:5546
پ
۱۴۰۱۰۱۲۹۱۳۳۰۴۴۸۲۰۲۵۱۵۹۲۹۴

وزارت خارجه: اقتدار امروز دستگاه دیپلماسی مدیون مجاهدت‌های نیروهای مسلح است

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت روز ارتش اظهار کرد: بی‌شک اقتدار امروز دستگاه دیپلماسی در عرصه‌های بین المللی در صیانت و حفاظت از منافع کشور، مدیون و مرهون مجاهدت‌های نیروهای مسلح جان برکف کشور است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، وزارت ..

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت روز ارتش اظهار کرد: بی‌شک اقتدار امروز دستگاه دیپلماسی در عرصه‌های بین المللی در صیانت و حفاظت از منافع کشور، مدیون و مرهون مجاهدت‌های نیروهای مسلح جان برکف کشور است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این بیانیه روز دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و یادمان دلاوری‌ها و رشادت های محافظان جان بر کف وطن را گرامی داشت.

این بیانیه می‌افزاید: ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر نیروهای مسلح کشور تلاش های خالصانه و بی‌بدیلی در راه اعتلای آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و پاسداری از امنیت و مرزهای ایران عزیز از بدو پیروزی انقلاب اسلامی انجام داده اند که نزد ملت بزرگ ایران هیچ گاه فراموش نشده و بدون تردید حماسه سازی‌های این بزرگ مردان در یاد و خاطره‌ها ماندگار خواهد ماند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان: اقتدار نیروی دریایی ارتش موجب حیرت دشمنان انقلاب استنمایش اقتدار نظامی در رژه خودرویی نیروهای مسلح استان لرستان به‌ روایت تصویر

در ادامه این بیانیه آمده است: بی‌شک اقتدار امروز دستگاه دیپلماسی در عرصه‌های بین المللی در صیانت و حفاظت از منافع کشور، مدیون و مرهون مجاهدت‌های نیروهای مسلح جان برکف کشور است. قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران، به مدد ارتقاء توانایی نیروهای مسلح مهم‌ترین عامل بازدارنده مقابل چشم طمع دشمنان کشور بوده و این امر مهمترین سرمایه کارگزاران سیاست خارجی در تامین منافع کشور است.

این بیانیه می‌افزاید: ارتش و نیروهای مسلح و دستگاه دیپلماسی در کنار یکدیگر ضامن حفظ صلح و امنیت، اقتدار، دفاع از منافع و حقوق ملی بوده و بر اساس ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی، در کنار مظلومان و ملت‌های مقاوم منطقه و جهان هستند.

در این بیانیه آمده است: وزارت امورخارجه ضمن تبریک روز ارتش به همه دلاورمردان این نیرو، خود را موظف می داند در کنار این نیروی انقلابی و دشمن‌ستیز در خدمت ارتقاء امنیت کشور و تحقق منافع عالیه مردم‌ و نظام بیش از پیش عمل کند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران