کد خبر:13710
پ
۱۴۰۱۰۸۳۰۱۹۳۱۲۹۳۷۰۲۶۴۷۶۵۶۴

وزارت خارجه ایران به آفریقای جنوبی تسلیت گفت

سخنگوی وزارت خارجه ایران جان باختن شماری از شهروندان آفریقای جنوبی در اثر انفجار گاز را به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «ناصر کنعانی»، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با ابراز تاسف از کشته و مجروح شدن تعدادی از شهروندان آفریقای جنوبی در حاد..

سخنگوی وزارت خارجه ایران جان باختن شماری از شهروندان آفریقای جنوبی در اثر انفجار گاز را به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «ناصر کنعانی»، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با ابراز تاسف از کشته و مجروح شدن تعدادی از شهروندان آفریقای جنوبی در حادثه انفجار تانکر گاز در حومه ژوهانسبورگ، ضمن تسلیت به دولت، مردم و خانواده های قربانیان، برای مجروحان این حادثه آرزوی بهبودی کرد.

صبح دیروز شنبه در پی انفجار تانکر حامل گاز در شهر «ژوهانسبورگ» آفریقای جنوبی ۱۰ تن جان باخته و حدود ۵۰ تن دیگر نیز زخمی شدند.

براساس گزارش‌ها، مخزنی که تانکر در حال حمل آن بوده، بزرگ بوده و راننده آن، قصد داشته هر طور که شده تانکر را از زیر پلی عبور دهد که انفجار می‌شود.

انفجار به‌قدری مهیب بوده که به ساختمان‌های اطراف و بیمارستان «تامبور مموریال» که در نزدیکی محل انفجار قرار داشته، خسارات سنگینی وارده است.

ایران جانباختن شماری از شهروندان در سلیمانیه عراق را تسلیت گفت

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران