کد خبر:3878
پ
۱۳۹۵۰۲۱۶۱۴۳۴۰۲۵۶۴۷۶۴۳۱۸۴

وزارت خارجه: سفارت ایران در کی‌یف به فعالیت خود ادامه می‌دهد و پیگیری وضعیت هم‌‌وطنان است

وزارت امور خارجه طی بیانیه‌ای با ابراز تأسف از برخی فضا‌سازی‌ها در شبکه‌های اجتماعی، تأکید کرد سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی‌یف همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در حال پیگیری وضعیت هم‌میهنان گرامی است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی وزارت امور خارجه با ا..

وزارت امور خارجه طی بیانیه‌ای با ابراز تأسف از برخی فضا‌سازی‌ها در شبکه‌های اجتماعی، تأکید کرد سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی‌یف همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در حال پیگیری وضعیت هم‌میهنان گرامی است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه ای با تاکید بر بازبودن سفارت جمهوری اسلامی ایران در کیف، از برخی فضا سازیها در شبکه های اجتماعی ابراز تاسف کرد.

در این اطلاعیه با رد خبر منتشرشده مبنی بر تعطیلی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کیف، تاکید شده این سفارتخانه کماکان به فعالیت خود در شرایط حاضر در کیف ادامه داده و در حال پیگیری وضعیت هم میهنان گرامی است.

روابط عمومی وزارت امور خارجه با اعلام خبر برقراری اولین پرواز اختصاصی تهران-ورشو و بازگشت اولین سری ایرانیان به تهران تا ساعاتی دیگر، تاکید کرد هموطنانی که مایل به اطلاع از وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین هستند می توانند از طریق شماره تلفن‌های ۰۴۴۹۰۲۹ (۶۳) ۰۰۳۸۰ و ۶۱۱۵۳۱۴۵ با سفارت و ستاد بحران اوکراین در تماس باشند.

تأکید امیرعبداللهیان بر ضرورت به‌کارگیری همه گزینه‌ها برای خروج ایمن ایرانیان مقیم اوکراینگزارش|آخرین وضعیت دانشجویان ایرانی در اوکراین/ نبود امکانات در مرز لهستان و درخواست کمک برای بازگشت به وطنتذکر نماینده مجلس به وزارت امور خارجه؛ ایرانیان گرفتار در اوکراین را تعیین تکلیف کنیدخطیب‌زاده: تعداد قابل توجهی از ایرانیان را از اوکراین خارج کردیم/ پیش‌نویس توافق وین به صورت مشترک آماده شده استدانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در اوکراین به لهستان، مجارستان و رومانی منتقل می‌شوندآخرین تلاش‌ها برای کمک به ایرانیان مقیم اوکراین از زبان سفیر

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران