کد خبر:2855
پ
۱۳۹۹۰۶۱۱۱۵۲۸۵۳۳۳۳۲۱۱۱۷۱۹۴

پیام تسلیت حکیم در پی رحلت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی

«سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی را تسلیت گفت و رحلت ایشان را فاجعه‌ای بزرگ و دردناک برای مسلمانان دانست. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی رحلت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی ر..

«سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی را تسلیت گفت و رحلت ایشان را فاجعه‌ای بزرگ و دردناک برای مسلمانان دانست.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی رحلت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی را تسلیت گفت و رحلت ایشان را فاجعه‌ای بزرگ و دردناک برای مسلمانان دانست.متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((یَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِی إِلَى رَبِّكِ رَاضِیَةً مَرْضِیَّةً فَادْخُلِی فِی عِبَادِی وَادْخُلِی جَنَّتِی))

صدق الله العلی العظیم

رحلت جان‌گداز یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های حوزه‌های علمیه و ارکان معرفت و هدایت و فقاهت حضرت آیت‌الله العظمی شیخ لطف‌الله صافی گلپایگانی ــ قدس سره الشریف ــ فاجعه‌ای بزرگ و دردناک برای ما و مسلمانان و به‌خصوص پیروان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) بود. آن مرجع بزرگ عمر شریف خود را صرف تدریس و پرورش نسلی از عالمان عامل و تحکیم مبانی مکتب اهل بیت (علیهم السلام) کرد.

این مصیبت را به محضر حضرت ولی‌عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و امت اسلامی و مراجع معظم تقلید و بیت و شاگردان و مقلدان آن مرجع بزرگ تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه طلب می‌کنم. خداوند آن مرجع بزرگ را در اعلی علیین با پیامبران و صدیقین و شهدا محشور بدارد. وَحَسُن اولئک رفیقا.

و انا لله و انا الیه راجعون.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران