کد خبر:2008
پ
۱۴۰۰۱۰۱۸۲۲۳۰۰۹۶۸۸۲۴۴۹۶۳۱۴

چه کسی جایگزین سفیر فلسطین در ایران شد؟

رسانه‌های فلسطینی از انتصاب یک زن به عنوان سفیر جدید فلسطین در جمهوری اسلامی ایران خبر دادند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه فلسطینی القدس اعلام کرد، سلام الزواوی با ادای سوگند در مقابل محمود عباس رسما سفیر دولت فلسطین در جمهوری اسلامی ایران شد.
این مراسم شامگاه ..

رسانه‌های فلسطینی از انتصاب یک زن به عنوان سفیر جدید فلسطین در جمهوری اسلامی ایران خبر دادند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه فلسطینی القدس اعلام کرد، سلام الزواوی با ادای سوگند در مقابل محمود عباس رسما سفیر دولت فلسطین در جمهوری اسلامی ایران شد.

این مراسم شامگاه امروز شنبه در مقر اقامت رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امان پایتخت اردن انجام و در این مراسم مجدی الخالدی مشاور دیپلماتیک محمود عباس و رمزی خوری مدیر کل صندوق قومی فلسطین حضور داشتند.

سلام الزواوی سومین سفیر فلسطین بعد از انقلاب اسلامی در ایران محسوب می‌شود او که دختر صلاح الزواوی سفیر سابق فلسطین در تهران است بعد از هانی الحسن و پدرش صلاح الزواوی به این پست می‌رسد.

صلاح الزواوی از سال ۱۹۸۰ سفیر فلسطین در تهران است، وی جزو اعضای مؤسس جنبش فتح بوده و پیش از آمدن به تهران سفیر فلسطین در الجزایر، برزیل و کنیا بود و به دلیل اقامت طولانی مدت در تهران چند دهه مقدم السفرا هم محسوب می‌شد.

دیدار خداحافظی سفیر فلسطین در ایران با امیرعبداللهیان

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران