کد خبر:8659
پ
۱۴۰۰۰۱۲۶۱۰۱۶۱۰۲۴۰۲۲۵۷۲۷۷۴

کرملین: ایران و روسیه دلار را از مبادلات بین خود کنار می‌گذارند

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که تهران و مسکو دلار را از مبادلات بین خود کنار خواهند گذاشت. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه کرملین در آستانه سفر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تهران گفت که روسیه و ایران به تدریج تعامل ..

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که تهران و مسکو دلار را از مبادلات بین خود کنار خواهند گذاشت.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه کرملین در آستانه سفر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تهران گفت که روسیه و ایران به تدریج تعامل با دلار را کنار خواهند گذاشت.

سخنگوی کرملین در ادامه گفت: روسیه و ایران قادرند برای کاهش پیامدهای تحریم‌های اعمال شده علیه خود همکاری کنند. امیدواریم به‌زودی توافق همکاری راهبری گسترده با ایران امضا کنیم و در این راستا، طرحی برای تهران ارائه کردیم.

کرملین: پوتین با ابراهیم رئیسی و اردوغان در تهران دیدار و گفتگو می‌کندسفیر روسیه: پوتین در تهران با رهبر ایران دیدار خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در تاریخ ۱۹ جولای (سه‌شنبه؛ ۲۸ تیر ماه) به تهران سفر کرده و در یک نشست سه‌جانبه با حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران و رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه شرکت خواهد کرد. در عین حال پوتین در جریان این سفر، دیدارهای دوجانبه‌ای با همتایان ایرانی و ترکیه‌ای خود خواهد داشت.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران