کد خبر:10422
پ
۱۴۰۱۰۵۰۳۱۴۱۰۳۹۷۴۹۲۵۷۳۳۱۸۴

کنعانی اقدام تروریستی در حمله به سفارت روسیه در کابل را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در حمله به محوطه بیرونی بخش کنسولی سفارت روسیه در کابل که منجر به کشته شدن دو عضو سفارت روسیه و تعدادی از مراجعین افغانستانی شد را به شدت محکوم کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در حمله به محوطه..

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در حمله به محوطه بیرونی بخش کنسولی سفارت روسیه در کابل که منجر به کشته شدن دو عضو سفارت روسیه و تعدادی از مراجعین افغانستانی شد را به شدت محکوم کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در حمله به محوطه بیرونی بخش کنسولی سفارت روسیه در کابل که منجر به کشته شدن دو عضو سفارت روسیه و تعدادی از مراجعین افغانستانی شد را به شدت محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ابراز همدردی با دولت روسیه و خانواده دو عضو سفارت این کشور در کابل و همچنین خانواده های سایر جان باختگان افغانستانی این حمله تروریستی، از مقامات‌ افغانستان خواست نسبت به تأمین امنیت سفارتخانه ها و اماکن دیپلماتیک در افغانستان تدابیر جدی تری را اتخاذ کنند.

انفجار در نزدیکی سفارت روسیه در کابل/ مسکو: ۲ کارمند سفارت کشته شدندمسکو حمله تروریستی در نزدیکی سفارت روسیه در کابل را به شدت محکوم کرد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران