کد خبر:3479
پ
۱۴۰۰۰۶۱۱۱۰۰۵۴۷۱۷۵۲۳۵۱۶۰۵۴

گانتز با پرونده ایران هراسی به ملاقات هریس رفت

بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه با کاملا هریس معاون رئیس جمهور آمریکا در مونیخ دیدار کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر افزود، در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ بنی گانتز وزیر جنگ با کاملا هریس معاون رئیس جمهور آ..

بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه با کاملا هریس معاون رئیس جمهور آمریکا در مونیخ دیدار کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر افزود، در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ بنی گانتز وزیر جنگ با کاملا هریس معاون رئیس جمهور آمریکا دیدار و با وی در مورد روابط راهبردی فیما بین و همکاری بین کشورها برای بسط امنیت در منطقه و امنیت اسرائیل به بحث و تبادل نظر پرداخت.

به گفته گانتز وی در این ملاقات از تلاش‌های ایالات متحده برای حفظ ثبات منطقه در مقابل اقدامات ایران و متحدانش تشکر کرده و او را در جریان گام‌های که در نظر دارد برای تقویت همکاری اقتصادی با کشورهای مختلف انجام دهد، قرار داده است.

گانتز در این رابطه به رسانه‌ها گفت: موضوع امضای توافقنامه جدید هسته‌ای با ایران دستور کار اصلی مذاکراتم با شخصیت‌های مختلف از جمله کاملا هریس معاون رئیس جمهور آمریکا و وزرای دفاع فرانسه، آلمان و بریتانیا بود.

اعتراضات ضد کنفرانس امنیتی مونیخ برگزار شدادامه دیدارهای دیپلماتیک امیرعبداللهیان در حاشیه کنفرانس مونیخآغاز کنفرانس امنیتی مونیخ بدون حضور روسیه/ اوکراین احتمال تشدید اوضاع را کم دانست

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران