کد خبر:4061
پ
۱۴۰۰۱۲۱۴۱۴۰۸۴۴۷۷۰۲۴۹۰۴۹۶۴

گروسی: مذاکرات خوبی در تهران داشتیم

مدیرکل آژانس اتمی با بیان اینکه مذاکراتش در تهران خوب بوده است، تأکید کرد: آنچه برای تکمیل مذاکرات هسته‌ای ایران در وین نیاز داریم، نشان‌دادن همکاری است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رافائل گروسی مدیرکل آژانس اتمی با بیان اینکه مذاکراتش در تهران خوب بوده است، تأکید کرد..

مدیرکل آژانس اتمی با بیان اینکه مذاکراتش در تهران خوب بوده است، تأکید کرد: آنچه برای تکمیل مذاکرات هسته‌ای ایران در وین نیاز داریم، نشان‌دادن همکاری است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رافائل گروسی مدیرکل آژانس اتمی با بیان اینکه مذاکراتش در تهران خوب بوده است، تأکید کرد: آنچه برای تکمیل مذاکرات هسته‌ای ایران در وین نیاز داریم، نشان‌دادن همکاری است.

وی در جمع خبرنگاران در وین افزود: با وزیر خارجه ایران گفت‌وگوی موفقی داشتم و فکر می‌کنم او قصد دارد برای انجام مذاکرات پایانی به وین سفر کند اما این را باید از خود او بپرسید چرا که من مذاکرات را لحظه به لحظه دنبال نمی‌کنم.

گروسی گفت: بیانیه مشترک با ایران چراغ راهنمایی برای کار در هفت ماه آینده خواهد بود.

مدیرکل آژانس ادامه داد: در گذشته در بعضی مواقع موفق بودیم و بعضی مواقع موفق نبودیم اما باید به کارمان ادامه بدهیم.

وی همچنین گفت تا ماه ژوئن (خرداد) انتظار دارد که یک جمع‌بندی به شورای حکام ارائه دهد.

همکاری‌های آژانس و سازمان انرژی اتمی سرعت می‌یابد و تقویت می‌شودتأکید وزیر خارجه بر ضرورت رویکرد مستقل و بی‌طرفانه آژانسمخبر:‌ از گسترش همکاری‌ها با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی استقبال می‌کنیمدیدار امیرعبداللهیان و مدیرکل آژانسگفت‌وگوی مدیرکل آژانس با رئیس سازمان انرژی اتمی/ اسلامی: نفوذ سیاسی و لابی‌گری نباید در تصمیمات آژانس اثر بگذاردورود مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهراناحتمال سفر مدیرکل آژانس اتمی به تهران

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران