کد خبر:3913
پ
۱۴۰۰۱۱۰۶۰۸۴۱۳۸۴۳۵۲۴۶۱۶۲۴۴

گفت‌وگوی تلفنی وزیر خارجه قطر با امیرعبداللهیان

وزیر خارجه قطر در تماس تلفنی با همتای ایرانی خود درباره مسائل مختلف از جمله مذاکرات وین رایزنی کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، وزارت امور خارجه قطر از تماس تلفنی وزیر خارجه این کشور با همتای ایرانی خود و گفت‌وگو درباره مسائل منطقه و مذاکرات هسته‌ای خبر داد.
حساب تویی..

وزیر خارجه قطر در تماس تلفنی با همتای ایرانی خود درباره مسائل مختلف از جمله مذاکرات وین رایزنی کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، وزارت امور خارجه قطر از تماس تلفنی وزیر خارجه این کشور با همتای ایرانی خود و گفت‌وگو درباره مسائل منطقه و مذاکرات هسته‌ای خبر داد.

حساب توییتری وزارت خارجه قطر امروز چهارشنبه اعلام کرد که محمد بن عبدالرحمن، وزیر خارجه این کشور با «حسین امیر عبداللهیان»، همتای ایرانی خود درباره روابط دوجانبه، آخرین تحولات منطقه‌ای و مذاکرات وین و همچنین موضوعات مورد اهتمام تهران و دوحه رایزنی کرده است.

وزیر قطر طی یک ماه گذشته چند بار با وزیر خارجه کشورمان به صورت تلفنی و حضوری دیدارهایی داشته است. هفته گذشته رئیس جمهور کشورمان در رأس هیئتی به قطر سفر و با مقامات این کشور از جمله امیر قطر دیدار کرد.

دیدار امیرعبداللهیان و وزیر خارجه قطر در دوحهسفر هیات سرمایه گذاری قطر به ایران طی ماه های آیندهنشست مشترک هیات‌های عالی‌رتبه ایران و قطر برگزار شد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران